پچ کورد فیبر نوری ارتباط گستر SC-LC/UPC SM Duplex 1m

پچ کورد فیبر نوری ارتباط گستر SC-LC/UPC SM Duplex 1m

Ertebatgostar SC-LC/UPC SM Duplex 1m Fiber Optic Patch Cord
نمودار قیمت

نقد و بررسی پچ کورد فیبر نوری ارتباط گستر SC-LC/UPC SM Duplex 1m

پچ کورد فیبر نوری ارتباط گستر SC-LC/UPC SM Duplex 1m

پچ کورد فیبر نوری ارتباط گستر SC-LC/UPC SM Duplex 1m یک کابل فیبر نوری همراه با دو کانکتور در هر دو سر کابل می باشد. در هر دو سر از این پچ کورد دو کانکتور SC/UPC و LC/UPC با فرول سرامیکی فیوژن شده که سری این فرول به صورت گنبدی شکل پولیش داده شده است. این پچ کورد فیبر نوری، دارای کابل و کانکتور سینگل مد (Single Mode) بوده و قطر هسته فیبر این پچ کورد فیبر نوری 9 میکرون و قطر غلاف فیبر آن نیز 125 میکرون است. این محصول با طول کابل 1 متر و 2 میکرون قطر تولید و طراحی شده است و در بازار تجهیزات شبکه با کیفیت و بدنه ی مقاوم می توانید خریداری کنید.

سایر ویژگی های پچ کورد فیبر نوری ارتباط گستر SC-LC/UPC SM Duplex 1m :

کانکتورهای SC/UPC این پچ کورد فیبر نوری از بدنه ای پلاستیکی در رنگ آبی بهره برده اند و از ساختار کانکتور داپلکس Duplex برخوردار است. فیبر این پچ کورد فیبر نوری یک رشته ی باریک و بلند بوده که از یک ماده ی شفاف مانند شیشه یا پلاستیک ساخته شده می شود و با یک حرکت فشاری و کششی ساده به راحتی روی تجهیزات شبکه تعبیه شده، نصب و جداسازی می گردد. این پچ کورد فیبر نوری دارای یک روکش LSZH به رنگ زرد می باشد که عاری از هالوژن می باشد و در اثر سوختن دود کمی تولید می کند. این پچ کورد فیبر نوری Ertebatgostar قابل استفاده برای کاربردهای داخلی بوده و برای کاربردهای بیرونی توصیه نمی شود، همچنین این پچ کورد گزینه مناسبی برای برقراری ارتباط بین تجهیزات و قطعات موجود در شبکه های فیبر نوری است.

مشخصات فنی پچ کورد فیبر نوری ارتباط گستر SC-LC/UPC SM Duplex 1m


پچ کورد فیبر نوری
نوع فیبر
سینگل مد (Single Mode)
رنگ کانکتور
آبی
نوع کانکتور
SC-LC
ساختار کانکتور
Duplex
طول کابل
1 متر
رنگ روکش کابل
زرد
جنس روکش کابل
LSZH

پرسش های متداول پچ کورد فیبر نوری ارتباط گستر SC-LC/UPC SM Duplex 1m

روش خرید پچ کورد فیبر نوری ارتباط گستر SC-LC/UPC SM Duplex 1m

شما می توانید جهت خرید پچ کورد فیبر نوری ارتباط گستر SC-LC/UPC SM Duplex 1m به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید پچ کورد فیبر نوری ارتباط گستر، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید. در حال حاضر، گارانتی محبوب پچ کورد فیبر نوری Ertebatgostar در سایت آی تی بازار، گارانتی اتصالات است.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.