اسپلیتر مودم کی نت K-N1115

اسپلیتر مودم کی نت K-N1115

KNET K-N1115 Modem Splitter
آی تی بازار، قیمت روز بازار و منابع فروش را معرفی نموده و مسئولیتی بابت معاملات انجام شده ندارد. لطفا قبل از واریز وجه تمامی جوانب خرید امن اینترنتی یا فیزیکی را در نظر بگیرید.

نقد و بررسی اسپلیتر مودم کی نت K-N1115

اسپلیتر مودم کی نت مدل K-N1115

اسپلیتر مودم کی نت مدل K-N1115 با کیفیت ساخت بالا و در ابعاد 49x37x22 میلیمتر طراحی و تولید شده است. این قطعه معمولا دارای وزن کمی می باشد که در مدل K-N1115 نیز این موضوع صدق کرده و این قطعه تنها دارای وزن 30 گرم بوده است. جنس بدنه ی آن نیز از پلاستیک با کیفیت می باشد تا دوام بیشتری به محصول بدهد. این اسپلیتر مودم KNET با داشتن یک پورت ورودی خط تلفن از نوع RJ-11 و دو پورت خروجی نیز از نوع RJ-11 می تواند امواج data را از امواج voice جدا کند. همان طور که می دانید یکی از مزیت های سرویس ADSL استفاده همزمان از مودم و اینترنت است اما نباید دستگاه هایی مانند تلفن یا فکس و... به صورت مستقیم بر روی خط تلفن قرار بگیرند و در اینجا ما باید از اسپلیتر مودم استفاده کنیم. یکی دیگر از وظایف اصلی اسپلیتر مودم K-NET گرفتن نویز خط و جلوگیری از قطع و وصل شدن اینترنت و خط تلفن می باشد. شما می توانید این دستگاه پرکاربرد را به راحتی از بازار تجهیزات شبکه تهیه نمایید.

مشخصات فنی اسپلیتر مودم کی نت K-N1115 :

  • ابعاد : 49x37x2240 میلیمتر
  • وزن : 30 گرم
  • رابط ها : RJ-11
  • نوع کابل : LAN
  • عملکرد اصلی : نویزگیری خط تلفن و جداسازی امواج صوتی(voice) از امواج دیتا (data)

پرسش های متداول اسپلیتر مودم کی نت K-N1115

روش خرید اسپلیتر مودم کی نت K-N1115

شما می توانید جهت خرید اسپلیتر مودم کی نت K-N1115 به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید مودم و روتر کی نت، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.