ماژول فیبر نوری ایکس گیگا SF1512-80D

ماژول فیبر نوری ایکس گیگا SF1512-80D

XGIGA SF1512-80D SFP Module
نمودار قیمت

نقد و بررسی ماژول فیبر نوری ایکس گیگا SF1512-80D

ماژول SFP سینگل مود ایکس گیگا SF1512-80D 

ماژول فیبرنوری مدل SF1512-80D محصولی پر کاربرد در تجهیزات شبکه است که با برند XGIGA به بازار عرضه شده و از نوع SFP می باشد. فیبر این ماژول SFP از نوع Single-Mode است که استفاده از آن در تجهیزات زیرساخت مخابراتی کاربرد دارد. کانکتور قابل اتصال در این ماژول فیبر نوری XGIGA مدل SF1512-80D از نوع LC می باشد. میزان نرخ انتقال دیتا در این ماژول SFP سینگل مود برابر با 1.25 گیگابیت بر ثانیه است که با طول موج 1550 نانومتر می تواند با استفاده از کابل های سینگل مود دیتا را تا مسافت 80 کیلومتر انتقال دهد. استفاده از این محصول در تجهیزات فیبر نوری باعث تقویت سیگنال می شود.

مشخصات ماژول فیبر نوری ایکس گیگا SF1512-80D :

  • نوع ماژول فیبر نوری : SFP
  • نوع فیبر : Single-Mode
  • طول موج : 1550nm
  • نوع کانکتور: LC
  • حداکثر فاصله: 80 کیلومتر
  • نرخ انتقال دیتا: 1.25Gbps

پرسش های متداول ماژول فیبر نوری ایکس گیگا SF1512-80D

روش خرید ماژول فیبر نوری ایکس گیگا SF1512-80D

شما می توانید جهت خرید ماژول فیبر نوری ایکس گیگا SF1512-80D به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید ماژول فیبر نوری ایکس گیگا، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.