ماژول فیبر نوری ایکس گیگا SF1512-C0D

ماژول فیبر نوری ایکس گیگا SF1512-C0D

XGIGA SF1512-C0D SFP Module
نمودار قیمت

نقد و بررسی ماژول فیبر نوری ایکس گیگا SF1512-C0D

ماژول SFP سینگل مود ایکس گیگا SF1512-C0D

ماژول فیبرنوری مدل SF1512-C0D از نوع ماژول های SFP است که با برند XGIGA به بازار تجهیزات شبکه عرضه شده و استفاده از آن برای تبدیل سیگنال های دیجیتال به سیگنال های نوری مناسب می باشد. فیبر این ماژول SFP از نوع Single-Mode است که با طول موج 1550 نانومتر قادر است که دیتا را بر روی کابل های فیبر نوری سینگل مود تا حداکثر مسافت 120 کیلومتر منتقل نماید. کانکتور قابل اتصال ماژول فیبر نوری XGIGA مدل SF1512-C0D از نوع LC می باشد. میزان نرخ انتقال دیتا در این ماژول SFP سینگل مود، برابر با 1.25 گیگابیت بر ثانیه است که در تجهیزات زیر ساخت مخابراتی مورد استفاده قرار می گیرد.

مشخصات ماژول فیبر نوری ایکس گیگا SF1512-C0DB :

  • نوع ماژول فیبر نوری : SFP
  • نوع فیبر : Single-Mode
  • طول موج : 1550nm
  • نوع کانکتور: LC
  • حداکثر فاصله: 120 کیلومتر
  • نرخ انتقال دیتا: 1.25Gbps

پرسش های متداول ماژول فیبر نوری ایکس گیگا SF1512-C0D

روش خرید ماژول فیبر نوری ایکس گیگا SF1512-C0D

شما می توانید جهت خرید ماژول فیبر نوری ایکس گیگا SF1512-C0D به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید ماژول فیبر نوری ایکس گیگا، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.