فیش پرینتر حرارتی زد ای سی N260K

فیش پرینتر حرارتی زد ای سی N260K

ZEC N260K Thermal Receipt Printer
نمودار قیمت

نقد و بررسی فیش پرینتر حرارتی زد ای سی N260K

فیش پرینتر زد ای سی N260K 

فیش پرینتر مدل N260K از محصولات قابل استفاده در فروشگاه ها و مراکز خرید است که وظیفه ی صدور فیش و فاکتورهای خریداران و مشتری ها را بر عهده دارد. این فیش پرینتر حرارتی قابلیت استفاده برای فروشندگان انواع شغل ها را داشته و می تواند برای اکثر شغل هایی که به صدور فاکتور می پردازند، قابل استفاده باشد. شما کاربران می توانید با استفاده از این محصول کاربردی به راحتی برای خرید های مشتریان خود فاکتور تولید کرده و به آن ها فیش خریدشان را تحویل نمایید. فیش پرینتر N260K از سرعت چاپ 260 میلیمتر بر ثانیه برخوردار بوده که امکان چاپ فاکتور را در کمترین زمان ممکن برای شما فراهم می نماید. این فیش پرینتر شامل یک رول حرارتی مخصوص بوده که از آن میتوانید برای چاپ اطلاعات خرید استفاده نمایید.

فیش پرینتر حرارتیZEC N260K

سایر مشخصات چاپگر صدور فیش زد ای سی N260K :

فیش پرینتر زد ای سی N260k این امکان را برای کاربران خود فراهم می آورد تا بتوانند داده ها و اطلاعات مختلف را با استفاده از پورت های اتصالی از قبیل  USB, Ethernet ,Serial تبادل و انتقال داده و از آن ها بر روی فیش پرننر خود بهره مند شوند. این محصول از ماشین های اداری قابلیت امکان چاپ حرارتی را برای کاربران فراهم نموده و به آنها اجازه می دهد تا با استفاده از رول کاغذ موجود در آن به چاپ فاکتورهای مختلف بپردازند. رول کاغذ موجود در  فیش پرینتر ZEC  شامل عرضی برابر با 80 میلیمتر بوده که می تواند تا 1 میلیون بار برش داده شود و تا مدت های طولانی برای شما  قابل استفاده باشد. این محصول قادر است تا با تمامی سیستم هایی که از سیستم عامل های ویندوز (XP,7,8,10) بهره مند هستند، سازگار باشد.

مشخصات فنی فیش پرینتر حرارتی زد ای سی N260K


مشخصات کلی
کاربرد دستگاه
پرینتر صدور فیش رومیزی

ارتباطات
پورت اتصال
USB , Serial (RS232), Ethernet

سایر
امکانات جانبی
وزن 1200 گرم و ابعاد 136*140*183 میلیمتر، قابلیت چاپ با نوع حرارتی و عرض رول کاغذ 80 میلیمتر، دارای قابلیت 1میلیون برش و سازگار با سیستم عامل ویندوز (XP,7,8,10)

پرسش های متداول فیش پرینتر حرارتی زد ای سی N260K

روش خرید فیش پرینتر حرارتی زد ای سی N260K

شما می توانید جهت خرید فیش پرینتر حرارتی زد ای سی N260K به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید پرینتر زد ای سی، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.