لیبل پرینتر حرارتی زد ای سی ZP200

لیبل پرینتر حرارتی زد ای سی ZP200

ZEC ZP200 Thermal Lable Printer
نمودار قیمت

نقد و بررسی لیبل پرینتر حرارتی زد ای سی ZP200

پرینتر لیبل زن حرارتی زد ای سی ZP200 

پرینتر لیبل زن ZP200 از محصولات شرکت زد ای سی است که قادر است تا با استفاده از روش حرارتی لیبل های مختلف را چاپ نماید. این روش با استفاده از سوراخ کردن قسمت های مورد نظر انجام گرفته و سبب می شود تا اطلاعات شما بر روی لیبل چاپ شود. لیبل پرینتر حرارتی ZP200 در ابعادی برابر با 230*160*150 میلیمتر با وزنی برابر با 1500 گرم تولید شده که به کاربر این امکان را می دهد تا بتواند از این محصول بر روی میز کارخود بدون نگرانی از اشغال فضای زیاد استفاده نماید.این پرینتر از سرعت چاپی برابر با 152 میلیمتر در ثانیه  برخوردار بوده که کمک می کند تا شما بتوانید به سرعت و درکمترین زمان ممکن لیبل های کالا های خود را چاپ نموده و از آن ها استفاده نمایید. این چاپگر قادر است تا لیبل های شما را با عرض حداکثر 76 میلیمتر چاپ نماید.

لیبل پرینتر حرارتی زد ای سی ZP200

سایر ویژگی های لیبل پرینتر حرارتی زد ای سی ZP200 :

لیبل پرینتر حرارتی زد ای سی ZP200 از دقت چاپی برابر با 203 کاندولا بر متر مربع برخوردار بوده که این امکان را برای کاربر فراهم می آورد تا بتواند به سادگی و بدون مشکل تمامی اطلاعات مورد نیاز برای کالای خود را بدون هیچ کم و کاستی چاپ نماید. این نوع پرینتر موجود در بازار ماشین های اداری از درگاه های ارتباطی USB,Serial (RS232) بر روی بدنه ی خود بهره برده که به شما اجازه خواهد داد تا بتوانید به راحتی تمامی اطلاعات مورد نیاز برای کالاهای خود را با استفاده از این پورت ها به پرینتر خود منتقل نمایند. لیبل پرینتر ZEC دارای سنسور بلک مارک (Black Mark) می باشد که به دستگاه اجازه خواهد داد تا بتواند لیبل هایی که به هم چسبیده هستند و یا به شکل پیوسته قرار گرفته اند، را از همدیگر جدا نماید.

مشخصات فنی لیبل پرینتر حرارتی زد ای سی ZP200


مشخصات کلی
کاربرد دستگاه
چاپ لیبل

ارتباطات
پورت اتصال
USB و Serial (RS232)

سایر
امکانات جانبی
وزن 1500 گرم و ابعاد 230*160*150 میلیمتر، قابلیت چاپ حرارتی، شامل دقت چاپ 203 کاندولا بر متر مربع و حداکثر عرض چاپ 76 میلیمتر، دارای سنسور بلک مارک

لیبل پرینتر
سرعت چاپ
152 میلی متر در ثانیه
پورت اتصال
USB, Serial
ابعاد
230*160*150 میلیمتر
وزن
1.5 کیلوگرم
امکانات جانبی
قابلیت چاپ حرارتی، شامل دقت چاپ 203 کاندولا بر متر مربع و حداکثر عرض چاپ 76 میلیمتر، دارای سنسور بلک مارک

پرسش های متداول لیبل پرینتر حرارتی زد ای سی ZP200

روش خرید لیبل پرینتر حرارتی زد ای سی ZP200

شما می توانید جهت خرید لیبل پرینتر حرارتی زد ای سی ZP200 به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید پرینتر زد ای سی، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.