یونیت درام پرینتر پاناسونیک

یونیت درام پرینتر پاناسونیک

Panasonic Printer Scanner Drum
نمودار قیمت

نقد و بررسی یونیت درام پرینتر پاناسونیک

Printer Scaner Drum Panasonic

درام جزء اصلی دستگاه پرینتر لیزری است که نقش انتقال دهنده ی تصویر از پرینتر لیزری به روی کاغذ برای تولید چاپ نهایی را دارد که این قطعه در دستگاه های کپی هم وجود دارد. تفاوت درام در دستگاه های کپی و پرینتر نحوه ی انتقال تصاویر به درام است. بر اساس نوع کارایی دستگاه کپی و پرینتر لیزری درام را برای ایجاد تصویر واضح و شفاف تر انتخاب میکنند. درام از جنس سلنیوم و یا مواد دارای حساسیت نسبت به نور پوشیده شده است که این مواد هادی الکتریسیته هستند. دستگاه کپی و یا پرینتر نور یا لیزری را که بر روی شکل تابانده و در حافظه خود ذخیره کرده است را پس از آن بر روی لایه بیرونی درام میتابد. در واقع  به درام توسط سیم هاله نوری یا سیمی که الکتریسیته در سراسر آن جریان دارد بار مثبت داده می شود، این بار همان  نور یا لیزری است که دستگاه کپی و یا پرینتر بر روی شکل تابانده و در حافظه خود ذخیره کرده است و درام ویژگی الکتریکی آن را تغییر میدهد تا بتواند آن را بر روی کاغد انتقال دهد. یونیت درام پرینتر جزیی از قطعات پرینتر می باشد.

مشخصات فنی یونیت درام پرینتر پاناسونیک

  • سازگار برای تمامی مدل های پرینتر پاناسونیک
  • مناسب برای پرینتر لیزری و جوهر افشان
  • مناسب برای انواع مدل های پرینتر پاناسونیک

پرسش های متداول یونیت درام پرینتر پاناسونیک

روش خرید یونیت درام پرینتر پاناسونیک

شما می توانید جهت خرید یونیت درام پرینتر پاناسونیک به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید قطعات پرینتر پاناسونیک، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید. در حال حاضر، گارانتی محبوب قطعات پرینتر Panasonic در سایت آی تی بازار، گارانتی آسان سرویس است.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.