پاور سرور اچ پی 1200W

پاور سرور اچ پی 1200W

HP 1200W Server Power Supply
نمودار قیمت

نقد و بررسی پاور سرور اچ پی 1200W

Server Power Supply HP 1200W

پاور سرور وظیفه دارد تا انرژی الکتریکی مورد نیاز قطعات سرور را تامین کند. منبع تغذیه جریان متناوب شهری را به جریان مستقیم مورد نیاز قطعات تبدیل می‌کند. پاور وظیفه برق رسانی به اجزای دیگر سرور را به عهده دارد و بنابراین از مهمترین اجزا یک سرور محسوب می شود. پاور سرور اچ پی دارای توان واقعی 1200 وات بوده و از ولتاژ ورودی 240 ولت از نوع AC بهره میبرد. پایدار بودن خروجی منبع تغذیه یکی از مهمترین خصوصیت های پاور سرور اچ پی می باشد. طراحی این پاور سرور بصورت ماژولار بوده و در سرور هایی که از دو پاور بصورت همزمان پشتیبانی می کند، این امکان وجود دارد که در صورت روشن بودن سرور نیز بتوانید اقدام به تعویض سرور نمائید.

مشخصات فنی پاور سرور اچ پی 1200W :

  • HP Server Power Supply 1200W
  • Input Voltage Type: AC
  • Input Voltage: 240 V AC
  • Input Voltage Range:  200 V AC to 240 V AC
  • Frequency: 50 Hz / 60 Hz
  • Output Power: 1.20 kW

پرسش های متداول پاور سرور اچ پی 1200W

روش خرید پاور سرور اچ پی 1200W

شما می توانید جهت خرید پاور سرور اچ پی 1200W به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید پاور سرور اچ پی، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید. در حال حاضر، برخی از گارانتی های محبوب پاور سرور HP در سایت آی تی بازار، گارانتی برسا، تجارت سرور پارسه و راد پندار ماد است.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.