کابل برق افشان البرز 2*4

کابل برق افشان البرز 2*4

Alborz 2*4 H05VV-F Stranded Cable
نمودار قیمت

نقد و بررسی کابل برق افشان البرز 2*4

کابل برق جزو یکی از مهم ترین تجهیزاتی است که در تمامی صنایع مورد استفاده قرار می گیرد. کابل های برق از یک و یا چند رشته سیم هادی تشکیل شده که همگی از جنس فلز های رسانا می باشند. این سیم ها به هم تابیده شده و تمامی آن ها با عایق پوشیده شده است. شرکت البرز به عنوان برند ایرانی توانسته محصولات متنوع و مقرون به صرفه ای را روانه بازار کند. این برند با به کارگیری دانش فنی بالا در حوزه کابل برق و سیم، جزو یکی از شرکت های موفق شناخته می شود و با تولید کابل های با کیفیت سهم فروش زیادی را در داخل و خارج از کشور به دست گرفته و با هدف جلب رضایت مشتری توانسته محصولات متنوع و با کیفیتی را روانه بازار کند. کابل برق افشان البرز 2*4 جزو یکی از محصولات بی نظیر این برند می باشد و به علت قیمت مقرون فروش زیادی دارد.

کابل افشان 2*4 البرز

کابل برق افشان البرز 2*4

همانطور که گفتیم تمامی محصولات این شرکت ایرانی به دست متخصصان مجرب کشورمان ساخته می شود و با ویژگی هایی نظیر انعطاف پذیری بالا و عایق با کیفیت، توجه مصرف کنندگان را به خود جلب کرده است. شما می توانید در هنگام خرید کابل برق با در نظر گرفتن فاکتور هایی نظیر جریان کابل، سطح مقطع و جنس کابل محصول مورد نظرتان را خریداری نمایید. این محصول دارای عایق PVC/D بوده و با ضخامتی معادل با 0.8 میلیمتر تولید شده است. این ضخامت سبب شده کابل برق افشان البرز 2*4 از نشت برق به اطراف جلوگیری نماید. از دیگر ویژگی های این کابل می توان به سطح مقطع 4 میلیمتر مربع آن اشاره نمود. این محصول با هادی از جنس مس آنیل گروه 5 بوده و در تجهیزات برق و الکترونیک، لوازم خانگی و ماشین آلات جهت انتقال برق مورد استفاده قرار می گیرد. یکی دیگر از مواردی که در هنگام خرید کابل برق باید به آن توجه داشته باشید، استاندارد کابل بوده که شرکت البرز در کابل برق افشان 2*4 از استاندارد های IEC 60227 10 و ISIRI 607 53 استفاده کرده است. ولتاژ یکی دیگر از موارد مهم در خرید کابل به شمار می رود؛ زیرا افت ولتاژ بیش از حد مجاز خطرناک بوده و خسارات جبران ناپذیری را به وجود می آورد. ولتاژ این کابل عددی بین 300/500 ولت بوده و با جنس روکش آمیزه PVC از نوع PVC/ST5 تولید شده است.

مشخصات فنی کابل برق افشان البرز 2*4


سیم
سطح مقطع نامی
4 میلیمتر مربع
ولتاژ نامی
500 ولت
نوع عایق
PVC
ضخامت عایق
0.8 میلیمتر
جنس هادی
مس آنیل شده گروه 5 (انعطاف پذیر) مطابق استاندارد IEC 60228 یا ISIRI 3084
استاندارد
IEC 60227 10 و ISIRI 607 53
سایر مشخصات
جنس روکش آمیزه PVC از نوع PVC/ST5

پرسش های متداول کابل برق افشان البرز 2*4

روش خرید کابل برق افشان البرز 2*4

شما می توانید جهت خرید کابل برق افشان البرز 2*4 به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید سیم و کابل البرز، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید. در حال حاضر، گارانتی محبوب سیم و کابل Alborz در سایت آی تی بازار، گارانتی ATC است.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.