قیمت پرینتر دایمو (روز 29 تیر)

مقایسه قیمت پرینتر دایمو و 37 برند دیگر

شما در حال مشاهده کالاهای گروه پرینتر دایمو هستید. جهت مقایسه قیمت پرینتر Dymo با سایر برند های چاپگر، روی نام برند مورد نظرتان کلیک نمایید.

پرسش های متداول پرینتر

انواع پرینتر دایمو

کمپانی دایمو با تولید پرینتر های لیبل زن آن هم در ابعاد بسیار کوچک توانسته انقلاب جدیدی را به پا کند و سری های مختلفی را به بازار ماشین های اداری معرفی نماید.

پرینتر لیبل زن مواد غذایی دایمو

پرینتر های لیبل زن دایمو این امکان را به کاربر می دهند که بتوانند مواد غذایی را که در خانه نگهداری می کنند به راحتی آن ها را با برچسب های اختصاصی تفکیک کنند و ظاهری آراسته ای را به این ظروف اختصاص دهند. از این پرینتر ها می توان در رستوران ها و کافه ها نیز استفاده کرد. پرینتر لیبل زن مواد غذایی دایمو دارای ابعاد کوچکی بوده و به دلیل وزن کم می توان آن را به راحتی حمل کرد. از دیگر ویژگی های این چاپگر ها می توان به مقاومت در برابر آب و گرد و خاک نیز اشاره کرد.

پرینتر لیبل زن برای شرکت دایمو

پرینتر لیبل زن برای شرکت دایمو

پرینتر های لیبل زن که برای شرکت های بزرگ طراحی شده این امکان را به کاربر می دهد که در محیط کار از این پرینترها برای چاپ لیبل های کوچک برای نشانه گذاری بر روی تجهیزات شبکه، دفاتر و اسناد، بسته های پستی و وسایل کارمندان استفاده کرد. پرینتر های لیبل زن شرکت دایمو به گونه ای طراحی شده اند که می توان با استفاده از آن در هر ابعاد و با هر فونتی برچسب های مورد نظر را چاپ کرد. این پرینتر ها در برابر آب و گرد و غبار نیز مقاوم بوده و بیشتر از 60 طرح مختلف برای چاپ برچسب دارد.

پرینتر لیبل زن کسب و کار کوچک دایمو

چاپگر های لیبل زن کسب و کار کوچک دایمو به گونه ای طراحی شده که می توان با استفاده از آن برچسب های کوچکی را در ابعاد دلخواه چاپ نمود و آن را بر روی بسته بندی محصولات چسباند. این سری از پرینتر های دایمو به صورت قابل حمل نیز مورد استفاده قرار می گیرد و از یک باتری لیتیوم یونی نیز بهره مند می باشد.

پرینتر لیبل زن مراکز بهداشتی دایمو

پرینتر های لیبل زن مراکز بهداشتی دایمو در ابعاد مختلفی به بازار عرضه شده و به طور کلی می توان از آن برای لیبل گذاری بر روی سرم بیماران، آزمایش خون، کشوی پرونده های بیماران، گزارش شرح حال بیمار و پرونده پزشکی آن ها استفاده کرد. چاپگر لیبل زن مراکز بهداشت دایمو دارای 60 طرح متفاوت بوده و این امکان را به کاربر می دهد که در رنگ و اشکال مختلف برچسب مورد نظر خود را چاپ کند.

پرینتر لیبل زن مراکز بهداشتی دایمو

پرینتر لیبل زن برای مدارس و دانشگاه دایمو

پرینتر لیبل زن که کمپانی دایمو برای مدارس و دانشگاه ها طراحی کرده، دارای ویژگی های بسیار زیادی بوده و این امکان را به کاربر می دهد تا بتواند لیبل های مورد نظر خود را در 60 طرح مختلف چاپ کند. همچنین این پرینتر ها در برابر ضربه بسیار مقاوم بوده و توانایی چاپ لیبل ها در طول و عرض های متفاوت را دارا می باشند.

پرینتر لیبل زن خرده فروشی دایمو

چاپگر لیبل زن خرده فروشی دایمو همان طور که از نام آن پیداست بیشتر برای محیط های کوچک مورد استفاده قرار می گیرد. از این رو اگر شما هم جزو افرادی هستید که دارای یک کسب و کار کوچک هستید، می توانید از این سری پرینتر های دایمو استفاده نمایید. پرینتر های لیبل زن خرده فروشی دایمو توانایی چاپ رسید ها را در اندازه 4 اینچ دارا می باشند و از 60 طرح متفاوت برای چاپ نیز بهره مند هستند.

پرینتر لیبل زن خرده فروشی دایمو