قیمت پرینتر کانن (روز 03 مرداد)

مقایسه قیمت پرینتر کانن و 37 برند دیگر

شما در حال مشاهده کالاهای گروه پرینتر کانن هستید. جهت مقایسه قیمت پرینتر Canon با سایر برند های چاپگر، روی نام برند مورد نظرتان کلیک نمایید.
پرینتر لیزری کانن i-SENSYS LBP236dw
17,532,000 تومان
3 فروشگاه
پرینتر لیزری کانن i-SENSYS LBP6030B
8,800,000 تومان
8 فروشگاه
پرینتر جوهر افشان کانن Pixma IX6840
22,000,000 تومان
4 فروشگاه
پرینتر لیزری رنگی کانن LBP623Cdw
49,000,000 تومان
4 فروشگاه
پرینتر لیزری کانن imageCLASS MF3010
12,900,000 تومان
4 فروشگاه
پرینتر لیزری کانن i-SENSYS MF4750
44,383,000 تومان
1 فروشگاه
پرینتر لیزری کانن i-SENSYS LBP162dw
15,950,000 تومان
1 فروشگاه
153 پرینتر کانن

پرسش های متداول پرینتر

انواع پرینتر های کانن

کانن جزو برند هایی است که توانسته با تولید پرینتر های متنوع فروش بسیار زیادی در بازار ماشین های ادارای کسب نماید و به عنوان رقیبی سرسخت برای دیگر شرکت ها به شمار می رود. این شرکت چاپگرهایی نظیر پرینتر لیزری، پرینتر جوهر افشان، پرینتر چاپ عکس، پرینتر قابل حمل و پرینتر صنعتی را به بازار معرفی نموده که در ادامه به بررسی هر کدام از این پرینتر ها و می پردازیم.

پرینترهای لیزری کانن

پرینتر های لیزری کانن در 2 سری به بازار عرضه شده اند و هر کدام از آن ها دارای قابلیت های متنوعی هستند. از این رو شما می توانید با بررسی مشخصات فنی هر کدام، محصول مورد نظر خودتان را تهیه کنید.

پرینتر لیزری سری i-SENSYS کانن

چاپگرهای لیزری سری i-SENSYS کانن در اندازه ها و قابلیت های مختلفی به بازار عرضه شده اند. این کمپانی ژاپنی پرینتر های سری i-SENSYS را بیشتر برای استفاده در منزل و همچنین اداراتی که حجم کاری آن ها زیاد نیست است تولید نموده و افراد می توانند با توجه به حجم کاری خود یکی از مدل های این خانواده محبوب را انتخاب نمایند. همچنین پرینتر های لیزری سری i-SENSYS به طور متوسط می توانند 18 تا 28 صفحه را در دقیقه چاپ کنند. همان طور که گفتیم این سری از پرینتر های Canon بسیار متنوع تر از سری های دیگر معرفی شده اند و برخی از این مدل ها می توانند به صورت سیاه و سفید و رنگی اسناد را چاپ کنند.

روی میز پرینتر لیزری چندکاره سری i-SENSYS Canon

پرینتر لیزری چندکاره سری i-SENSYS Canon

چاپگر های سری i-SENSYS Canon به صورت چند کاره نیز به بازار معرفی شده اند و این سری از پرینتر ها برای افرادی که می خواهند به صورت همزمان کار های کپی، پرینت و فکس را انجام دهند بسیار مناسب می باشد. معمولا از این مدل پرینتر ها برای اداراتی که حجم کاری آنها بالا است مورد استفاده قرار می گیرد، زیرا این سری از پرینتر های کانن قابلیت این را دارند بین 38 تا 48 صفحه در دقیقه اسناد را چاپ کنند. پرینتر های چندکاره کانن از ابعاد نسبتا بزرگی برخوردار هستند و نسبت به پرینترهای تک کاره فضای بیشتری را اشغال می کنند. یکی از قابلیت های بسیار کاربردی در این سری از پرینتر ها، اتصال آسان به Wi-Fi بوده و همین موضوع سبب می شود شما به راحتی به صورت وایرلس به این پرینتر ها متصل شوید.

روی میز پرینتر لیزری سری i-SENSYS کانن

پرینتر لیزری سری Color imageclass کانن

پرینتر های لیزری سری Color imageclass کانن نقاط مشترکی با پرینتر های سری i-SENSYS کانن دارد، اما در ابعاد متنوع تری به بازار عرضه شده است. برخی از پرینتر های لیزری سری Color imageclass کانن توانایی قابلیت چاپ دورو را دار می باشند و می توانند اسناد را به صورت سیاه و سفید و یا رنگی چاپ کند. معمولا از این سری از پرینتر های Canon در منزل و برای کار هایی که حجم آنها زیاد نیست مورد استفاده قرار می گیرند و توانایی این را دارند 18 برگ را در دقیقه چاپ کنند. همچنین از دیگر امکانات پرینتر های لیزری سری Color imageclass کانن می توان به قابلیت Wi-Fi نیز اشاره نمود.

پرینتر لیزری چندکاره سری imageclass کانن

این کمپانی ژاپنی پرینتر های سری Color imageclass کانن را به صورت تک کاره و چند کاره به بازار عرضه شده است. پرینتر هایی که به صورت چند کاره تولید شده اند قابلیت این را دارند به صورت همزمان 3 و یا 4 عمل کپی، پرینت، فکس و اسکن را انجام دهند. از این رو این مدل از چاپگر ها برای مکان هایی که حجم کاری آن ها متوسط است، بسیار مناسب می باشد. چاپگر های چندکاره سری Color imageclass کانن به طور متوسط توانایی این را دارند اسناد را بین 23 تا 38 دقیقه چاپ کنند و به دلیل ابعاد بزرگی که دارند، گزینه مناسبی برای محیط های کوچک نیستند. همچنین مدل های چندکاره پرینتر لیزری Canon از قابلیت Wi-Fi برخوردار هستند و به همین دلیل همه افراد می توانند به راحتی به آن متصل شوند و اسناد مورد نظر خود را چاپ کنند.

روی میز پرینتر لیزری سری Color imageclass کانن

پرینتر جوهر افشان کانن

پرینتر های جوهر افشان کانن جزو مدل های محبوب بازار هستند و در 3 سری مختلف به بازار عرضه شده اند. از این رو شما می توانید با بررسی ویژگی های مختلف هر کدام از پرینتر ها، مدل مورد نظر خودتان را انتخاب و خریداری کنید.

پرینتر های جوهر افشان سری Pixma کانن

کمپانی Canon چاپگر های سری Pixma را با قابلیت های بسیار متنوعی به بازار عرضه کرده است. برخی از این پرینتر ها فقط توانایی چاپ عکس را دارا می باشند و برخی دیگر می توانند 3 و یا 4 عمل کپی، پرینت، فکس و اسکن را انجام دهند. این مدل از پرینتر ها بیشتر برای افرادی که می خواهند تصاویر را با کیفیت بالایی چاپ کنند مناسب می باشد. مدل های چند کاره پرینتر های جوهر افشان دارای ال سی دی بوده و همین موضوع سبب می شود کاربران بتوانند به راحتی عملکرد این پرینتر ها را کنترل کنند. پرینتر های جوهر افشان چند کاره سری Pixma کانن نیز از قابلیت Wi-Fi بهره می برند و همین موضوع سبب می شود کاربران بتوانند به راحتی از این مدل از پرینتر ها استفاده نمایند.

روی میز پرینتر های جوهر افشان سری Maxify کانن

پرینتر های جوهر افشان سری Maxify کانن

پرینتر های جوهر افشان سری Maxify کانن به گونه ای طراحی شده اند که می توان از آن در منزل و همچنین محیط های اداری که حجم کاری آن ها تقریبا متوسط است استفاده نمود. این سری از پرینتر های جوهر افشان دارای قابلیت چاپ دور می باشند و برخی از آن ها قابلیت این را دارند 3 و یا 4 عمل کپی، فکس، چاپ و اسکن را انجام دهند کمپانی Canon برای افزایش کارایی این سری از پرینتر های جوهر افشان خود امکان اتصال به Wi-Fi را فراهم نموده و کاربران می توانند به راحتی به صورت وایرلس نیز به این پرینتر ها نتصل شوند.

پرینتر های سری جوهر افشان varioPRINT کانن

چاپگر های سری varioPRINT کانن برای محیط هایی که کار هایی نیر چاپ کاتالوگ، کتاب و مقالات را در تیراژ بالا چاپ می کنند، بسیار مناسب می باشد و اگر شما هم جزو افرادی هستید که می خواهید اسناد و تصاویر خود را در روز با حجم بالایی چاپ نمایید، این سری از پرینتر های جوهر افشان کانن گزینه بسیار مناسبی می باشد.

روی میز پرینتر های سری جوهر افشان varioPRINT کانن

پرینتر های چاپ عکس کانن

کمپانی کانن برای چاپ عکس در اندازه های مختلف توانسته پرینتر های بسیار با کیفیتی را روانه بازار کند و همین موضوع سبب محبوبیت بیشتر این کمپانی شده است. ژاپنی ها برای چاپ عکس، پلاتر و همچین عکس هایی در ابعاد گوشی موبایل 2 سری چاپگر را به بازار معرفی کرده اند که در ادامه به بررسی بیشتر آن می پردازیم.

پرینتر های چاپ عکس سری imagePROGRAF PRO کانن

چاپگر های عکس سری imagePROGRAF PRO کانن توانایی این را دارند که عکس های بسیار با کیفیت را در اختیار کاربر قرار دهند. کمپانی Canon برخی از این چاپگر ها را در ابعاد بسیار بزرگی تولید نموده که معمولا از آن ها برای چاپ بنر، پلاتر و غیره استفاده می شود و بعضی از آن ها نیز به صورت رومیزی طراحی شده و عکس ها را در اندازه های A4 و A3 ارائه می دهد. از این مدل از پرینتر ها معمولا در خانه و همچنین آتلیه های عکاسی نیز استفاده می شود.

روی میز پرینتر های چاپ عکس سری imagePROGRAF PRO کانن

پرینتر های قابل حمل کانن

این مدل از پرینتر های کانن در ابعاد بسیار کوچکی طراحی شده اند و همین موضوع سبب شده افراد بتوانند به راحتی این چاپگر ها را حمل کنند و با استفاده از نرم افزار مخصوص عکس هایی که از طریق گوشی خود ثبت کرده اند، آن را چاپ نمایند.

پرینتر های قابل حمل سری SELPHY کانن

پرینتر های قابل حمل سری SELPHY دارای ابعاد بسیار کوچکی می باشد و به همین دلیل گزینه بسیار مناسبی برای افرادی است که می خواهند عکس هایی که با گوشی موبایل و یا دوربین خود ثبت می کنند در همان لحظه چاپ کنند. همچنین برای چاپ عکس ها قابلیت Wi-Fi برای این چاپگر ها در نظر گرفته شده و کاربران می توانند به راحتی عکس های خود را چاپ کنند. این سری از پرینتر های Canon در رنگ های متنوعی عرضه شده و دارای ابعاد متفاوتی می باشد.

در کنار دوربین عکاسیSELPHY کاننپرینتر های قابل حمل سری

پرینتر های قابل حمل سری Zoemini کانن

چاپگر های قابل حمل سری Zoemini کانن از نظر عملکرد مشابه با سری SELPHY بوده و تنها تفاوت آن ها در ظاهر و همچنین نحوه چاپ عکس می باشد. از ویژگی های مثبت این پرینتر می توان به امکاناتی همچون حالت چاپ به صورت استیکر، ویرایش سریع تصویر در نرم افزار مخصوص، قابلیت Wi-Fi و اتصال سریع اشاره کرد. همچنین برای چاپ عکس ها در این پرینتر از فناوری بدون جوهر بهره گرفته شده و همین موضوع تاثیر بسیار زیادی در کاهش هزینه ها دارد.

پرینتر های اتوماسیون اداری کانن

پرینتر های اتوماسیون اداری کانن با تکنولوژی بسیار جدید به بازار عرضه شده و از قابلیت های بسیار زیادی برخوردار می باشد. از این مدل از پرینتر های کانن در ادارات بسیار بزرگ و همچنین مراکزی که حجم زیادی از اسناد را می خواهند چاپ کنند، مورد استفاده قرار می گیرد و در دو سری مختلف به بازار معرفی شده است.

پرینتر های سری imagerunner advance کانن

کمپانی کانن با تولید پرینتر های سری imagerunner advance انقلاب جدیدی را در زمینه چاپ به راه انداخت و همین موضوع سبب شد این برند به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در زمینه تولید پرینتر در بازار شناخته شود. این سری از پرینتر های کانن قابلیت اتصال ابری را فراهم نموده تا افراد بتوانند به راحتی در هر مکانی که قرار دارند از این پرینتر استفاده نمایند. همچنین قابلیت هایی نظیر امنیت بسیار بالا، کپی و اسکن را دارا می باشد و سرعت بسیار بالای آن سبب شده که کارها با سرعت بالایی انجام شود.

پرینتر های سری imagerunner advance کانن