قیمت پرینتر سیتیزن (روز 09 اسفند)

مقایسه قیمت پرینتر سیتیزن و 38 برند دیگر

پرسش های متداول پرینتر

انواع پرینتر سیتیزن

کمپانی سیتیزن جزو شرکت هایی است که با تولید پرینتر های مختلف توانسته سهم زیادی از بازار را نصیب خود کند. از این رو اگر شما هم جزو افرادی هستید که قصد خرید یکی از محصولات شرکت سیتیزن را دارید، می توانید با مطالعه مطالب ذیل اطلاعات مورد نظر خودتان را بدست آورید و با آگاهی بیشتری اقدام به خرید نمایید.

پرینتر های لیبل زن سیتیزن

پرینتر های لیبل زن کمپانی سیتیزن در طیف گسترده ای به بازار عرضه شده اند. این شرکت پرینتر های لیبل زن خود را در 4 سری مختلف به بازار عرضه نموده، که در ادامه به بررسی هر کدام از آنها می پردازیم.

پرینتر لیبل زن رومیزی سیتیزن

از پرینترهای لیبل زن رومیزی سیتیزن معمولا در فروشگاه ها و رستوران های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. چاپگر لیبل زن رومیزی سیتیزن به گونه ای طراحی شده که می توان با سرعت 200 میلیمتر بر ثانیه بارکد های مورد نظر را چاپ کند. از ویژگی های دیگر چاپگر لیبل زن رومیزی سیتیزن می توان به وضوح 203 نقطه در اینچ، حافظه رم 32 مگابایت و حافظه فلش 16 مگابایت نیز اشاره کرد.

پرینتر لیبل زن رومیزی سیتیزن

پرینتر لیبل زن صنعتی سیتیزن

چاپگر لیبل زن صنعتی سیتیزن در مقایسه با پرینتر لیبل زن رومیزی سیتیزن، توانایی این را دارد بارکد های مورد نظر را با سرعت بالاتری چاپ کند. پرینتر های لیبل زن صنعتی سیتیزن قابلیت این را دارند با سرعتی معادل با100 میلیمتر بر ثانیه بارکد ها را با وضوح 300 نقطه در اینچ چاپ کنند. کمپانی سیتیزن همچنین برای چاپگر های صنعتی خود حافظه رم 8 مگابایت و حافظه فلش با ظرفیت 4 مگابایت قرار دادده است.

پرینتر لیبل زن تهیه بلیط سیتیزن

کمپانی سیتزن پرینتر هایی لیبل زنی را برای مخصوص چاپ بلیط به بازار عرضه کرده است. پرینتر های لیبل زن تهیه بلیط این شرکت توانایی این را دارد بلیط ها را با سرعتی معادل با 150 میلیمتر بر ثانیه چاپ کنند. همچنین از ویژگی های دیگر چاپگر های تهیه بلیط سیتیزن می توان به کیفیت چاپ 203 نقطه در اینچ، عرض کاغذ برابر با 4 اینچ و حافظه رم با ظرفیت 1 مگابایت اشاره کرد.

پرینتر لیبل زن فرمت گسترده سیتیزن

پر ینتر های لیبل زن فرمت گسترده با یک تفاوت اصلی نسبت به تمامی پرینتر های لیبل زن دیگر ساخته شده است. این چاپگر ها همان طور که از نام آن ها پیداست توانایی این را دارند بارکد ها را در ابعاد بزرگ تری چاپ کنند. همچنین از ویژگی های دیگری که کمپانی سیتیزن برای آن ها قرار داده می توان به سرعت چاپ 150 میلیمتر بر ثانیه و کیفیت چاپ 203 نقطه در ایچ اشاره کرد. پرینتر های لیبل زن فرمت گسترده از حافظه رم و حافظه فلش با ظرفیت 1 مگابایت نیز برخوردار می باشد.

پرینتر های قابل حمل سیتیزن

پرینتر های قابل حمل سیتیزن

چاپگر های قابل حمل سیتیزن با کیفیت بالایی به بازار عرضه شده اند. چاپگر های قابل حمل سیتیزن همان طور که از نام آن ها پیداست این امکان را به کاربر می دهد که به راحتی آن را حمل کند. از چاپگر های سیار سیتیزن می توان در مکان های مختلفی نظیر، انبار، کارگاه، فروشگاه ها و همچنین رستوران ها استفاده کرد. از ویژگی های پرینتر های قابل حمل سیتیزن می توان به سرعت 80 میلیمتر بر ثانیه اشاره کرد. برق ورودی پرینتر های قابل حمل سیتیزن معادل با 240 ولت بوده و اندازه چاپ در آن ها برابر با 2 اینچ نیز می باشد.

پرینتر های حرارتی سیتیزن

پرینتر های حرارتی سیتیزن در 2 سری مختلف به بازار عرضه شده و شما می توانید با توجه به نیاز خود هر کدام از آن ها را خریداری کنید.

پرینتر حرارتی 4 اینچی سیتیزن

چاپگر های حرارتی 4 اینچی سیتیزن با طراحی منحصر به فرد و همچنین با کارایی بسیار بالایی به بازار عرضه شده است. پرینتر های حرارتی 4 اینچی برند سیتیزن دارای ویژگی هایی نظیر چاپ بارکد، سفارشی سازی آسان توسط نرم افزار، سرعت معادل با 250 میلیمتر بر ثانیه و کیفیت چاپ 203 نقطه در اینچ می باشد.

پرینتر های حرارتی سیتیزن

پرینتر حرارتی 3 اینچی سیتیزن

پرینتر های حرارتی 3 اینچی سیتیزن بیشتر در فروشگاه ها و مراکز خرید مورد استفاده قرار می گیرد. این سری از پرینتر های سیتیزن از ویژگی هایی نظیر بارگذاری آسان کاغذ، سرعت برابر با 150 میلیمتر بر ثانیه و کیفیت بسیار بالای چاپ رسید برخوردار می باشند. همچنین پرینتر های حرارتی 3 اینچی به دلیل ابعاد متوسط خود این امکان را به کاربر می دهد که بتواند به راحتی آن را در هر فضایی که بخواهد قرار دهد و از آن استفاده کند.

پرینتر های سوزنی سیتیزن

پرینتر های سوزنی سیتیزن جزو سری های قدیمی پرینتر های حرارتی این کمپانی می باشد. چاپگر های سوزنی سیتیزن از قابلیت هایی نظیر سرعت 2.5 ثانیه در خط، ضخامت کاغذ تا 0.130 میلیمتر و بارگذاری آسان کاغذ نیز بهره مند می باشند. پرینتر های سوزنی در سال های گذشنته یکی از پرکاربرد ترین محصولات کمپانی سیتیزن بودند و معمولا از آن در داروخانه ها، بانک ها، داروخانه ها و فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد. اما با گذر زمان و پیشرفت تکنولوژی تکنولوژی حرارت مستقیم جایگزین پرینتر های سوزنی شده است. 

پرینتر های چاپ عکس سیتیزن

کمپانی سیتیزن یکی از شرکت هایی است که توانسته با تولید پرینتر های چاپ عکس در بازار بسیار زیاد مطرح شود. این کمپانی پرینتر های چاپ عکس خود را در سری های مختلفی به بازار عرضه کرد و از ویژگی بارز چاپگر های چاپ عکس می توان به ابعاد کوچک آن اشاره کرد. این ویژگی به عنوان نکته مثبتی برای این محصول به شمار می رود. زیرا این امکان را به کاربر می دهد به راحتی از پرینتر های چاپ عکس سیتیزن در هر فضایی استفاده نمایند. از قابلیت های دیگر پرینتر های چاپ عکس می توان به کار بر پسند بودن، بارگذاری آسان کاغذ، کیفیت چاپ 600 نقطه در اینچ و سرعت چاپ 12.4 میلیمتر در ثانیه اشاره کرد.

پرینتر های چاپ عکس سیتیزن