قیمت پرینتر میوا (روز 31 فروردین)

مقایسه قیمت پرینتر میوا و 34 برند دیگر

شما در حال مشاهده کالاهای گروه پرینتر میوا هستید. جهت مقایسه قیمت پرینتر Meva با سایر برند های چاپگر، روی نام برند مورد نظرتان کلیک نمایید.

پرسش های متداول پرینتر

انواع پرینتر میوا

کمپانی میوا جزو شرکت های ایرانی است که توانسته با تکیه بر دانش خود، چاپگر های بسیار با کیفیت بالایی را به بازار معرفی کند. این کمپانی پرینتر های خود را در دو مدل پرینتر های حرارتی و همچنین پرینتر های لیبل زن تولید نموده، که در ادامه به بررسی هر کدام از آنها می پردازیم.

پرینتر های لیبل زن میوا

چاپگر های لیبل زن میوا به گونه ای طراحی شده اند که دارای ابعاد متوسطی هستند و می توان از آن در فروشگاه ها و یا مکان هایی که حجم کاری آن ها متوسط بوده، استفاده کرد. از ویژگی های مثبت این چاپگرها می توان به مواردی همچون چاپ با صرفه و سریع انواع لیبل، قابلیت اتکا برای اجرای کلیه امور روزانه (چاپ حروف، باركد و تصاویر) و قابلیت چاپ انواع لیبل (بلیط، اطلاعات محصول، كد اموال، كارت انبار) اشاره کرد. همچنین این سری از پرینتر ها دارای 8 مگابایت SDRAM و 4 مگابایت حافظه فلش مموری نیز می باشند

پرینتر های حرارتی میوا

کمپانی میوا پرینتر های حرارتی خود را در سری های مختلفی به بازار عرضه کرده و هر کدام از آنها برای محیط های مختلفی طراحی شده اند. این چاپگر ها توانایی این را دارند فیش ها و بارکد های مورد نظر را با کیفیت بالا چاپ نمایند. از دیگر قابلیت های پرینتر های حرارتی زبرا می توان به سرعت بالای چاپ در عرض های كاغذ 80 تا 120 میلی متر، انعطاف پذیری بالا با داشتن انواع پورت های اتصال و همخوانی با سیستم عامل ویندوز و لینوکس و حداكثر سرعت چاپ 300mm/s اشاره کرد. همچنین از این سری پرینتر ها می توان در بیشتر رستوران و کافه ها نیز استفاده کرد.

پرینتر های میوا