قیمت پرینتر برادر (روز 22 تیر)

مقایسه قیمت پرینتر برادر و 37 برند دیگر

شما در حال مشاهده کالاهای گروه پرینتر برادر هستید. جهت مقایسه قیمت پرینتر Brother با سایر برند های چاپگر، روی نام برند مورد نظرتان کلیک نمایید.
پرینتر لیزری برادر HL-L5200DW
15,800,000 تومان
3 فروشگاه
پرینتر لیزری برادر HL-L6400DW
31,000,000 تومان
3 فروشگاه
پرینتر لیزری برادر HL-L6200DW
23,500,000 تومان
3 فروشگاه
پرینتر لیزری برادر HL-L2365DW
9,512,000 تومان
5 فروشگاه
پرینتر لیزری برادر HL-L2320D
9,000,000 تومان
3 فروشگاه
49 پرینتر برادر

پرسش های متداول پرینتر

انواع پرینتر برادر

کمپانی برادر جزو شرکت های نام داری است که در زمینه تولید پرینتر بسیار موفق عمل کرده و توانسته با تولید چاپگر های با کیفیت، نظر مثبت کاربران زیادی را به خود جلب کند. از محصولات اصلی این کمپانی می توان به چاپگر های لیزری، پرینتر های جوهر افشان، پرینتر های همه کاره اشاره نمود.

پرینتر های لیزری برادر

پرینتر های لیزری برادر در ابعاد متوسط به بازار عرضه شده اند. از این رو این سری از پرینتر ها را می توان در دفاتر کار متوسط و یا در خانه استفاده نمود. پرینتر های لیزری کمپانی برادر دارای ویژگی هایی نظیر سرعت بالا، چاپ اسناد با وضوح و کیفیت مناسب، عملکرد کاربر پسند نیز می باشند. این شرکت پرینتر های لیزری خود را در دو سری سیاه و سفید و رنگی به بازار عرضه نموده و شما می توانید با توجه به نیاز خود یکی از سری های مورد نظرتان را انتخاب نمایید. سرعت چاپ پرینتر های لیزری برادر به طور میانگین بین 27 تا 48 برگ در دقیقه نیز می باشد. همچنین این سری از پرینتر های لیزری برادر دارای قابلیت وای فای بوده و به راحتی می توان به صورت وایرلس نیز به آن متصل شد.

پرینتر های لیزری برادر

پرینتر های جوهر افشان برادر

چاپگر های جوهرافشان برادر با کیفیت بسیار بالایی می توانند تصاویر را چاپ کنند و همچنین به دلیل ابعاد کوچکی که دارند می توان از این پرینتر ها در دفاتر اداری که حجم کاری آن ها متوسط بوده و یا در خانه به راحتی از آن استفاده نمود. این سری از پرینتر های جوهرافشان برادر دارای قابلیت بی سیم هستند و سرعت چاپ آن نیز معادل با 30 برگ در دقیقه می باشد. از دیگر ویژگی های پرینتر های جوهر افشان برادر می توان به ظرفیت مخزن 400 برگ آن نیز اشاره نمود. کمپانی برادر در کنار چاپگر های جوهرافشان خود جوهر آن ها را به گونه ای طراحی نموده که می توان برای مدت زمان یک سال به راحتی استفاده کرد و همچنین مخزن جوهرافشان این سری از پرینتر ها دارای فناوری INKvestment نیز می باشد.

پرینتر های جوهر افشان برادر

پرینتر های همه کاره برادر

پرینتر های همه کاره برارد همان طورز که از نام آن ها پیداست توانایی این را دارند 4 عمل کپی، پرینت، فکس و اسکن را به راحتی انجام دهند. از ویژگی های این سری از پرینتر های همه کاره برادر می توان به قابلیت اتصال بی سیم، اتصال از طریق تلفن همراه به پرینتر و سرعت متوسط 33 برگ در دقیقه اشاره نمود. همچنین این سری از پرینتر های برادر از قابلیت چاپ دو رو نیز بهره مند می باشند. کمپانی برادر این سری از پرینتر های خود را برای دفاتر کوچک و بزرگ طراحی نموده و ظرفیت مخزن کاغذ آن نیز بین 70 تا 250 برگ در دقیقه است.