قیمت پرینتر سوو (روز 22 تیر)

مقایسه قیمت پرینتر سوو و 37 برند دیگر

شما در حال مشاهده کالاهای گروه پرینتر سوو هستید. جهت مقایسه قیمت پرینتر Sewoo با سایر برند های چاپگر، روی نام برند مورد نظرتان کلیک نمایید.
21 پرینتر سوو

پرسش های متداول پرینتر

انواع پرینتر سوو

کمپانی سوو به عنوان یکی از شرکت هایی است که در شرق آسیا توانسته بازار ماشین های اداری را در دست بگیرد و محصولات مختلفی را تولید نماید. از این رو در ادامه به بررسی کامل هر کدام از پرینتر های این کمپانی می پردازیم.

پرینتر های حرارتی سوو

چاپگر های حرارتی سوو با کیفیت بسیار بالای طراحی شده و از این سری پرینتر های سوو می توان در فروشگاه ها و مراکز خرید به راحتی استفاده کرد. از ویژگی های مختلف این پرینتر می توان به وضوح 180 اینچ، سرعت 300 میلیمتر در ثانیه و عرض 72 میلیمتری اشاره نمود.

پرینتر های لیبل زن سوو

کمپانی سوو چاپگرهای لیبل زن خود را به گونه ای تولید نموده که از ابعاد کوچک و همچنین وزن کمی برخوردار می باشد. از این سری پرینتر ها معمولا در امکان خرید، انبار ها و کارخانه ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد. از ویژگی های مثبت این پرینتر ها می توان به سرعت 152 میلیمتر بر ثانیه، اتصال بی سیم، عرض 104 میلیمتری و کیفیت چاپ 203DPI اشاره کرد.

پرینتر های قابل حمل سوو

چاپگر های قابل حمل سوو یکی از پرکاربرد ترین پرینتر های این کمپانی می باشند که در مدل های مختلفی به بازار عرضه شده است. از این پرینتر ها می توان در انبارها، کارخانه ها و مکان هایی که نیازمند آن هستند پرینتر را با خود حمل کنند بسیار زیادی مناسب می باشد. پرینترهای قابل حمل سوو دارای ویژگی هایی نظیر بلوتوث، اتصال بی سیم، سرعت 100 میلیمتر در ثانیه و کیفیت چاپ 203 اینچ می باشد.

پرینتر های حرارتی سوو