قیمت پرینتر فارگو (روز 03 مرداد)

مقایسه قیمت پرینتر فارگو و 37 برند دیگر

شما در حال مشاهده کالاهای گروه پرینتر فارگو هستید. جهت مقایسه قیمت پرینتر Fargo با سایر برند های چاپگر، روی نام برند مورد نظرتان کلیک نمایید.

پرسش های متداول پرینتر

انواع پرینتر های فارگو

کمپانی فارگو یکی از شرکت هایی است که در زمینه تولید پرینتر چاپ کارت فعالیت می کند و همین موضوع سبب شده این شرکت با همین محصول در بازار ماشین های اداری شناخته شود. از این رو اگر شما هم جزو افرادی هستید که به دنبال خرید پرینتر چاپ کارت فارگو هستند، می توانید با مطالعه مشخصات پرینتر چاپ کارت، خرید بهتری داشته باشید. 

پرینتر چاپ کارت فارگو

کمپانی فارگو جزو شرکت هایی است که در زمینه تولید پرینتر کارت بسیار پیشرو بوده و تمرکز اصلی خود را بر روی تولید این محصولات گذاشته است. از این رو خرید پرینتر چاپ کارت های فارگو گزینه بسیار مناسبی برای افرادی است که نیازمند چاپگر کارت می باشند. پرینتر چاپ کارت فارگو با طراحی بسیار زیبا و همچنین کاربردی تولید شده و از آن برای چاپ انواع کارت های های شناسایی، کارت شهره بازی، کارت های هتل و کارت های بانکی مورد استفاده قرار می گیرد. پرینتر چاپ کارت های فارگو دارای کیفیت بسیار بالایی بوده و همچنین در ابعاد و رنگ بندی های متنوعی به بازار عرضه شده است. این پرینتر کارت ها دارای ریبون سازگار با محیط زیست بوده و از کیفیت بسیار بالایی برای چاپ کارت های مختلف بهره مند می باشد. سرعت چاپ پرینترچاپ کارت های فارگو معادل با 150 کارت در ساعت بوده و همچنین قابلیت چاپ کارت به صورت رنگی و سیاه و سفید را دارا می باشد.  پرینتر چاپ کارت فارگو نیز دارای قابلیت چاپ دو رو بوده و توانایی چاپ رنگی را نیز دارا می باشد. 

چاپگر کارت فارگو