قیمت پرینتر اولیوتی (روز 31 فروردین)

مقایسه قیمت پرینتر اولیوتی و 34 برند دیگر

شما در حال مشاهده کالاهای گروه پرینتر اولیوتی هستید. جهت مقایسه قیمت پرینتر Olivetti با سایر برند های چاپگر، روی نام برند مورد نظرتان کلیک نمایید.
پرینتر سوزنی اولیوتی PR4 SL
19,400,000 تومان
2 فروشگاه
پرینتر چاپ چک اولیوتی PR2 Plus
22,800,000 تومان
4 فروشگاه
پرینتر سوزنی اولیوتی PR9 Plus
22,800,000 تومان
1 فروشگاه
پرینتر سوزنی اولیوتی PB2
22,900,000 تومان
1 فروشگاه
پرینتر سوزنی اولیوتی PR2-E
14,800,000 تومان
1 فروشگاه
6 پرینتر اولیوتی

پرسش های متداول پرینتر

انواع پرینتر اولیوتی

کمپانی اولیوتی جزو شرکت های بسیار قدیمی در صنعت چاپ می شود. این کمپانی در گذشته با تولید پرینترهای سوزنی و پرینتر های چک توانسته بود سهم زیادی از بازار را به دست بگیرد. اما با گذر زمان امروزه این کمپانی چاپگر هایی نظیر پرینتر های لیزری، پرینتر های جوهرافشان و پرینتر های همه کاره را روانه بازار کرده است.

پرینتر های لیزری اولیوتی

چاپگر های لیزری اولیوتی به گونه ای طراحی شده که می توان از آن در دفاتر کوچک و خانه ها نیز استفاده کرد. این سری از پرینتر های اولیوتی دارای سرعت چاپ بالایی می باشند و به طور میانگین توانایی چاپ 30 برگ در دقیقه را چاپ نمایند. از دیگر ویژگی های این سری از چاپگر ها می توان به زمان خروجی صفحه اول زیر 6-7 ثانیه، حالت سیاه و سفید و حالت چاپ رنگی نیز اشاره نمود. این سری از پرینتر ها دارای حافظه اس اس دی 128 گیگابایت نیز می باشند و هزینه نگهداری آن ها نیز پایین می باشد.

پرینتر های جوهرافشان اولیوتی

کمپانی اولیوتی پرینتر های جوهرافشان خود را با کیفیت بسیار بالایی به بازار عرضه کرده است. این سری از پرینتر ها توانایی چاپ تصاویر را با کیفیت بسیار بالایی دارا می باشند و می توان از آن به راحتی در دفاتری که حجم کاری آن ها متوسط است استفاده نمود. همچنین این پرینتر ها از ویژگی هایی نظیر سرعت چاپ 26 برگ در دقیقه، وضوح چاپ 1.200DPI، چاپ سیاه و سفید و رنگی اشاره کرد.

پرینتر های جوهرافشان اولیوتی

پرینتر های همه کاره اولیوتی

پرینتر های همه کاره اولیوتی که به عنوان پرینترهای چند منظوره شناخته می شوند، توانایی این را دارند 4 عمل کپی، فکس، اسکن و پرینت را به طور همزمان انجام دهند. وضوح چاپ این سری از پرینتر ها 1200 اینچ بوده و از صفحه نمایش 9 اینچی نیز بهره مند می باشد. همچنین ظرفیت کاغذ این پرینتر ها معادل با 1100 برگ می باشد و به راحتی می توان از این پرینتر در ادارات بزرگ نیز استفاده نمود.