قیمت پرینتر گینشا (روز 31 فروردین)

مقایسه قیمت پرینتر گینشا و 34 برند دیگر

شما در حال مشاهده کالاهای گروه پرینتر گینشا هستید. جهت مقایسه قیمت پرینتر Gainscha با سایر برند های چاپگر، روی نام برند مورد نظرتان کلیک نمایید.

پرسش های متداول پرینتر

انواع پرینتر گینشا

کمپانی گنیشا جزو شرکت هایی است که در میان کمپانی های بزرگ دیگر توانسته پرینتر های با کیفیتی را روانه بازار کند. این کمپانی با تولید چاپگر های حرارتی چاپگرهای لیبل زن، چاپگر های صنعتی و چاپگر های صنعتی توانسته جایگاه خوبی را در بازار ماشین های اداری کسب کند.

پرینتر حرارتی گینشا

پرینتر های حرارتی گینشا توانایی چاپ رسید ها را با استفاده از روش حرارت مستقیم دارا می باشد. همچنین چاپگر های حرارتی گینشا از کیفیت بالای چاپ برخوردار هستند و وضوح چاپ در این پرینتر ها معادل با203dpi می باشد. چاپگر های حرارتی گینشا قابلیت این را دارند با سرعتی برابر با 300 میلیمتر بر ثانیه رسید ها را چاپ نمایند و از حافظه بافر 128 مگابایت نیز بهره مند می باشد. از دیگر ویژگی های پرینتر حرارتی گینشا می توان سازگاری با سیستم عامل ویندوز و لینوکس عمر هد 150 کیلومتر و عرض چاپ 64/72 میلیمتر است.

پرینتر لیبل زن گینشا

چاپگر های لیبل زن گینشا به گونه ای طراحی شده اند که می توان با کیفیت معادل با 203DPI لیبل های مورد نظر را چاپ کرد. همچنین این پرینتر ها دارای سرعت بسیار بالایی هستند و توانایی این را دارند با سرعت 203 میلیمتر در ثانیه برچسب ها را چاپ نمایند. از دیگر ویژگی های پرینتر های لیبل زن گنیشا می توان به مواردی همچون رابط USB 2.0، بلوتوث 4.2 و WIFI 2.4G/5G نیز اشاره کرد. کمپانی گینشا برای این سری از پرینتر های خود باتری با ظرفیتی برابر با 2500 میلیمتر قرار داده و مقاومت آن نیز در برابر سقوط 1.5 میلیون می باشد.

پرینتر صنعتی گینشا

پرینتر های صنعتی گینشا با تفاوت بسیار زیادی نسبت به پرینتر های حرارتی و چاپگر های لیبل زن ساخته شده است. چاپگر های صنعتی گینشا دارای وضوح چاپ 300DPI بوده و از سرعتی معادل با 254 میلیمتر در ثانیه برخوردار می باشد. این پرینتر ها از پردازنده ARM9 برخوردار بوده و در کنار آن حافظه رم SDRAM با ظرفیتی برابر با 256 مگابایت قرار داده شده است. کمپانی گینشا پرینتر های صنعتی خود را به گونه ای طراحی کرده که قابلیت اتصال به وای فای را دارا می باشند و می توان به راحتی از آن به صورت بی سیم استفاده کرد.

پرینتر لیبل زن گینشا

پرینتر قابل حمل گینشا

پرینتر های قابل حمل گینشا یکی از پرکاربرد ترین چاپگر های این شرکت بوده و قابلیت این را دارد با کیفیتی معادل با 203DPI رسید های مورد نظر را چاپ کند. به دلیل ابعاد کوچک و وزن کم این امکان را به کاربر می دهد تا بتوانند به راحتی آن را در انبار ها، خرده فروشی ها و مکان هایی که نیازنمند آن است که به صورت آنی رسید و یا لیبل مورد نظر چاپ شود از این پرینتر ها استفاده می شود. پرینتر های قابل حمل گنیشا از