قیمت پرینتر پوستک (روز 31 فروردین)

مقایسه قیمت پرینتر پوستک و 34 برند دیگر

شما در حال مشاهده کالاهای گروه پرینتر پوستک هستید. جهت مقایسه قیمت پرینتر Postek با سایر برند های چاپگر، روی نام برند مورد نظرتان کلیک نمایید.

پرسش های متداول پرینتر

انواع پرینتر پوستک

کمپانی پوستک یکی از شرکت هایی است که در شرق آسیا فعالیت می کند و توانسته با تولد پرینتر های صنعتی در سری های مختلف، نظر کاربران بسیار ز یادی را نسبت به خود جلب کند.

پرینتر های صنعتی پوستک

پرینتر های صنعتی پوستک با کیفیت بسیار بالایی به بازار عرضه شده اند و هر کدام از آن ها از ابعاد مختلفی بهره مند می باشد. پرینتر های صنعتی پوستک در 5 سری مختلف به بازار عرضه شده و ما در این بخش به بررسی کامل هر کدام از آنها می پردازیم.

پرینتر صنعتی سری OX پوستک

پرینتر صنعتی سری OX پوستک از طریق انتقال حرارت مستقیم اسناد مورد نظر را چاپ می کند و دارای سرعت بسیار بالایی می باشد. این سری از پرینتر های پوستک با بدنه بسیار مقاوم طراحی شده و همچنین توانایی این را دارد با وضوح 600DPI اسناد مورد نظر را چاپ کند. پرینتر های صنعتی سری OX پوستک بیشتر در کارخانه ها و مراکزی که نیازمند چاپ با تیراژ بسیار بالا هستند مورد استفاده قرار می گیرند. 

پرینتر صنعتی سری TX / TXr پوستک

پرینتر صنعتی سری TX / TXr پوستک

چاپگر های صنعتی سری TX / TXr پوستک با طراحی بسیار متفاوتی نسبت به پرینتر های سری سری OX پوستک ساخته شده است. این چاپگر توانایی این را دارد لیبل ها را در اندازه ها مختلف و همچنین با سرعت بسیار بالایی چاپ کند. پرینتر های صنعتی سری TX / TXr پوستک کیفیت چاپی معادل با 600DPI دارد و از یک پردازنده 4 هسته ای نیز بهره مند می باشد.

پرینتر صنعتی سری GX پوستک

چاپگر های صنعتی سری GX پوستک به گونه ای طراحی شده اند که از آن ها برای مکان هایی که نیازمند چاپ سریعی نیستند، مورد استفاده قرار می گیرد. کیفیت چاپ در این پرینتر ها معادل با ا600DP بوده و معمولا از آن برای چاپ بارکد و لیبل زدن استفاده می شود. از دیگر ویژگی های این پرینتر می توان به صفحه نمایش ال سی دی 4.5 اینچ، روش چاپ مستقیم از طریق حرارت و حافظه رم 2 گیگابایت از نوع DDR4 اشاره کرد. پرینتر های صنعتی سری GX پوستک با طراحی بسیار با کیفیت به بازار عرضه شده و توانسته در بازار فروش بسیار بالایی داشته باشد. 

پرینتر صنعتی سری G / Ge پوستک

پرینتر صنعتی سری G / Ge پوستک

چاپگر صنعتی سری G / Ge پوستک جزو یکی از پرینتر هایی است که با کیفیت بسیار بالایی تولید شده و همچنین توانایی این را دارد لیبل های مورد نظر را با سرعتی بسیار بالایی چاپ کند. از دیگر ویژگی های این پرینتر می توان به وضوح چاپ ا600DP و حافظه رم 8 گیگابایت از نوع SDRAM اشاره نمود. پرینتر های صنعتی سری G / Ge پوستک بیشتر در صنایع های بسیار بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد. 

پرینتر صنعتی سری MX پوستک

پرینتر صنعتی سری MX پوستک از طریق انتقال حرارت لیبل های مورد نظر را چاپ می کند و دارای پردازنده 64 هسته این بوده و حداکثر فرکانس کاری 1.8 گیگاهرتز می باشد. پرینتر های صنعتی سری MX پوستک دارای سرعت بسیار بالایی می باشد. کمپانی پوستک برای این پرینتر حافظه رم 2 گیگابایت از نوع DDR4 قرار داده و دارای GPU می باشد. پرینتر صنعتی سری MX پوستک با کیفیت بسیار بالایی تولید شده و بیشتر در کارخانه های بسیار بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد.