قیمت پرینتر توشیبا (روز 31 فروردین)

مقایسه قیمت پرینتر توشیبا و 34 برند دیگر

شما در حال مشاهده کالاهای گروه پرینتر توشیبا هستید. جهت مقایسه قیمت پرینتر Toshiba با سایر برند های چاپگر، روی نام برند مورد نظرتان کلیک نمایید.

پرسش های متداول پرینتر

انواع پرینتر توشیبا

پرینتر های توشیبا یکی از پرینتر های با کیفیت بازار هستند که در سری های مختلفی مانند پرینتر های چندکاره، پرینتر های لیبل زن و پرینتر های حرارتی معرفی شده اند که در ادامه به بررسی کامل آن ها می پردازیم تا شما عزیزان بتوانید به کمک اطلاعات گفته شده، محصول مورد نظر خودتان را خریداری کنید.

پرینتر چند کاره توشیبا

پرینتر های چندکاره کمپانی توشیبا در دو سری مختلف به بازار عرضه شده است. برخی از پرینتر های توشیبا قابلیت چاپ، کپی و فکس را در اختیار کاربر می گذارند و برخی دیگر به صورت چهار کاره در بازار معرفی شده و از قابلیت اسکن نیز بهره مند می باشد.

پرینتر چند کاره توشیبا

پرینتر های سه کاره توشیبا

پرینتر های سه کاره توشیبا از سرعت چاپ معادل با 22 برگ در هر دقیقه برخوردار بوده و می توان از آن در اداراتی که حجم کاری آن ها متوسط است استفاده نمود. از ویژگی های دیگر پرینتر های سه کاره می توان به حافظه 512 مگابایت و پورت Ethernet اشاره نمود. کیفیت کپی، پرینت و اسکن پرینتر های سه سه کاره 600dpi نیز می باشد. پرینتر های سه کاره توشیبا توانایی اسکن فایل هایی با فرمت PDF ،TIFF و JPEG را دارا می باشند.

پرینتر های چهار کاره توشیبا

پرینتر های چهار کاره توشیبا یکی از پرینتر هایی است که می تواند نیاز های شما را در ادارات بسیار بزرگ رفع کند و به دلیل سرعت چاپ 33 برگ در دقیقه یک انتخاب بسیار مناسب می باشد. زمان اولین چاپ در پرینتر های چهار کاره توشیبا معادل با 7.7 ثانیه بوده و کیفیت چاپ آن نیز معادل با 600dpi است. همچنین پرینتر های چهار کاره توشیبا قابلیت چاپ دو رو را دارا می باشند و کار کرد ماهیانه آن نیز معادل با 200 برگ می باشد. از ویژگی های دیگر آن می توان به کیفیت اسکن 600dpi نیز اشاره کرد. پرینتر های چهار کاره توشیبا از 2 گیگابایت حافظه برخوردار بوده و دارای پورت Ethernet نیز می باشد.

پرینتر لیبل زن توشیبا

پرینتر لیبل زن توشیبا

پرینتر های لیبل زن توشیبا یکی از پرکاربردترین چاپگر های کمپانی توشیبا بوده که روش چاپ آن نیز از طریق انتقال حرارت می باشد. پرینتر های لیبل زن توشیبا از حافظه 128 مگابایت برخوردار بوده و حداکثر سرعت چاپ آن نیز معادل با 177 میلیمتر بر ثانیه است. عرض ریبون های پرینتر های لیبل زن توشیبا معادل با 40 میلیمتر بوده و قابلیت اتصال به بلوتوث را نیز دارا می باشد.

پرینتر صنعتی توشیبا 

پرینتر های صنعتی توشیبا یکی از پرینتر های قدرتمند این کمپانی بوده و کیفیت چاپ آن نیز معادل با 203dpi بوده و حافظه رم آن نیز 128 مگابایت می باشد. از ویژگی های دیگر پرینتر صنعتی توشیبا می توان سازگاری با سیستم عامل های ویندوز، ویستا و مک اشاره نمود.