قیمت پرینتر وینکد (روز 03 مرداد)

مقایسه قیمت پرینتر وینکد و 37 برند دیگر

شما در حال مشاهده کالاهای گروه پرینتر وینکد هستید. جهت مقایسه قیمت پرینتر Wincode با سایر برند های چاپگر، روی نام برند مورد نظرتان کلیک نمایید.
لیبل پرینتر حرارتی وینکد LP433E
57,600,000 تومان
1 فروشگاه
لیبل پرینتر وینکد C342C
11,000,000 تومان
2 فروشگاه
لیبل پرینتر حرارتی وینکد LP423A
26,600,000 تومان
1 فروشگاه
لیبل پرینتر وینکد C343C
16,400,000 تومان
1 فروشگاه
4 پرینتر وینکد

پرسش های متداول پرینتر

انواع پرینتر وینکد

کمپانی وینکد با تمرکز بر روی تولید پرینتر های حرارتی رومیزی در بازار ماشین های اداری توانسته محصولات متنوعی را عرضه کند. پرینتر های این شرکت از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و به دلیل فوکوس کمپانی وینکد بر روی تولید پرینتر های حرارتی، محصولات این شرکت یکی از گزینه های بسیار خوب برای خرید پرینتر حرارتی رومیزی می باشد.

پرینتر های حرارتی رومیزی وینکد

پرینتر های حرارتی به دلیل مکانیزم حرارتی که دارند توانایی این را دارند با کیفیت بسیار بالایی رسید ها را چاپ کنند. پرینتر های حرارتی رومیزی وینکد دارای ابعاد متوسطی هستند و معمولا می توان به راحتی از آن ها در محیط های فروشگاهی، رستوران و کافه ها استفاده نمود. همچنین این کمپانی پرینتر های حرارتی رومیزی خود را در 3 سری مختلف معرفی نموده و شما می توانید با توجه به نیاز خود یکی از آن ها را تهیه کنید.

پرینتر های حرارتی رومیزی سری Standalone وینکد

پرینتر های حرارتی رومیزی سری Standalone وینکد

چاپگر های حرارتی رومیزی Standalone وینکد دارای ابعاد 288*198 میلیمتر می باشند و به همین دلیل می توان از آن در محیط های فروشگاهی، کافه، رستوران، مراکز بهداشتی، برچسب های لجستیک و غیره استفاده نمود.این سری از پرینتر های وینکد جزو پرکاربرد ترین چاپگر های این کمپانی بوده و از سرعت چاپ 127 میلی ثانیه برخوردار است. همچنین یکی از مواردی که سبب شده پرینتر های حرارتی سری Standalone وینکد با پرینتر های سری Economic و Advanced متفاوت باشد، سرعت متوسط آن بوده که می تواند نیاز های افرادی که کار چاپ زیادی ندارند رفع کند. وضوح چاپ در پرینتر های حرارتی رومیزی Standalone وینکد معادل با 203DPI بوده و حداکثر طول چاپ آن 4572 میلیمتر و حداکثر عرض چاپ نیز 108 میلیمتر می باشد.. از دیگر ویژگی های این پرینتر می توان به پردازنده RISC اشاره نمود. در کنار این سی پی یو کمپانی وینکد حافظه رم 32 گیگابایت نیز قرار داده است. 

پرینتر های حرارتی رومیزی سری Economic وینکد

پرینتر های حرارتی رومیزی سری Economic وینکد با شباهت های زیادی نسبت به چاپگر های حرارتی سری Standalone وینکد به بازار عرضه شده و همچنین به دلیل مصرف بهینه کاغذ، به عنوان پرینتر های حرارتی رومیزی شناخته می شوند. این سری از چاپگر ها توانایی این را دارند با سرعتی معادل با 102 میلیمتر رسید ها را چاپ کنند و همچنین کیفیت چاپ آن ها نیز برابر با 203DPI می باشد. از دیگر ویژگی های آن نیز می توان به پردازنده RIS و حافظه رم 8 مگابایت نیز اشاره نمود. پرینتر های سری Economic یکی از پرینتر های بسیار به صرفه برای خرید بوده و به دلیل سرعت متوسط رو به بالایی که دارد می تواند نیاز افراد را به راحتی رفع نماید. 

پرینتر های حرارتی رومیزی سری Economic وینکد

پرینتر های حرارتی رومیزی سری Advanced وینکد

پرینتر های حرارتی رومیزی Advanced وینکد همانطور که از نام آن ها پیداست در مقایسه با 2 سری Economy و Standalone دارای ویژگی بیشتری می باشد. این سری از پرینتر های وینکد از سرعت چاپ معادل با 127 میلیمتر در ثانیه برخوردار می باشد و کیفیت چاپ در پرینتر های حرارتی رومیزی Advanced وینکد برابر با 203DPI می باشد. از دیگر ویژگی های آن نیز می توان به حافظه رم 32 بیتی و همچنین سی پی یو RISC اشاره کرد. معمولا از چاپگر های حرارتی سری Advanced وینکد در فروشگاه های بزرگ و مکان هایی که نیازمند سرعت بسیار بالایی بر چاپ رسید ها هستند مورد استفاده قرار می گیرد. پرینتر های حرارتی رومیزی سری Advanced وینکد همان طور که از نام آن پیداست سری پیشرفته تری در میان سری های دیگر بوده و می توان گفت این سری تکامل یافته پرینتر های سری Economic و پرینتر های سری Standalone می باشد.