قیمت پرینتر بایامکس (روز 31 فروردین)

مقایسه قیمت پرینتر بایامکس و 34 برند دیگر

شما در حال مشاهده کالاهای گروه پرینتر بایامکس هستید. جهت مقایسه قیمت پرینتر BAYAMAX با سایر برند های چاپگر، روی نام برند مورد نظرتان کلیک نمایید.

پرسش های متداول پرینتر

انواع پرینتر بایامکس

کمپانی بایامکس یکی از شرکت های ایرانی است که در زمینه تولید پرینتر فعالیت می کند و تمرکز اصلی این شرکت بر روی تولید پرینتر های حرارتی و پرینتر های لیبل زن بوده و در ادامه به بررسی تخصصی هرکدام از این چاپگر ها می پردازیم.

پرینتر حرارتی بایامکس

پرینتر های حرارتی بایامکس با طراحی بسیار با کیفیت امروزه در بیشتر فروشگاه ها، مراکز خرید مختلف و همچنین رستوران ها مورد استفاده قرار می گیرد. پرینتر حرارتی بایامکس دارای سرعتی معادل با 260 میلیمتر دارد و کیفیت چاپ آن نیز برابر با 260 dpi بوده و از پورت های USB Type B و کابل Ethernet نیز بهره مند می باشد. از دیگر ویژگی های پرینتر حرارتی بایامکس می توان به عمر کاتر که معادل با 2 میلیون کات بوده اشاره کرد. یکی از موارد بسیار مهمی که می بایست در هنگام خرید پرینتر حرارتی به آن توجه نمایید، عمر هد پرینتر حرارتی بوده و شرکت بایامکس برای پرینتر های حرارتی خود عمر هد معادل با TPH 150 کیلومتر در نظر گرفته است. همچنین چاپگر های حرارتی بایامکس به گونه ای طراحی شده اند که ویندوز های 7،8 و 10 نیز سازگار می باشد.

پرینتر حرارتی بایامکس

پرینتر لیبل زن بایامکس

پرینتر های لیبل زن بایامکس یکی دیگر از محصولات این شرکت ایرانی بوده و از قابلیت های آن می توان به پردازشگر 32 بیتی و رعت چاپ 127 میلیمتری آن نیز اشاره نمود. چاپگر های لیبل زن بایامکس یک انتخاب بسیار مناسب برای مکان هایی است که حجم کاری آن ها متوسط بوده و می تواند نیاز های آن ها را برطرف نماید. مخزن ریبون پرینتر های لیبل زن بایامکس معادل با 300 میلیمتر بوده و از عرض کاغذ 108 میلیمتر بهره مند می باشد. یکی از موارد بسیار مهمی که برای افراد در خرید پرینتر لیبل از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده کیفیت چاپ بوده که کمپانی بایامکس کیفیت 203dpi را برای آن در نظر گرفته است. چاپگر های لیبل زن دارای درگاه های USB Type B و Serial Port بوده و از کابل Ethernet نیز برخوردار می باشد.

پرینتر لیبل زن بایامکس