قیمت پرینتر تی اس سی (روز 31 فروردین)

مقایسه قیمت پرینتر تی اس سی و 34 برند دیگر

شما در حال مشاهده کالاهای گروه پرینتر تی اس سی هستید. جهت مقایسه قیمت پرینتر TSC با سایر برند های چاپگر، روی نام برند مورد نظرتان کلیک نمایید.
لیبل پرینتر صنعتی تی اس سی MB240T
61,800,000 تومان
1 فروشگاه
لیبل پرینتر صنعتی تی اس سی MH240P
122,500,000 تومان
1 فروشگاه
لیبل پرینتر صنعتی تی اس سی MB340T
77,600,000 تومان
1 فروشگاه
لیبل پرینتر تی اس سی TE200
16,800,000 تومان
3 فروشگاه
31 پرینتر تی اس سی

پرسش های متداول پرینتر

انواع پرینتر تی اس سی

کمپانی تی اس سی یکی دیگر از شرکت هایی است که در حوزه تولید پرینتر فعالیت می کند و توانسته محصولات بسیار متنوعی را روانه بازار کند. از این رو ما قصد داریم در به بررسی هر کدام از پرینتر های این کمپانی بپردازیم.

پرینتر های قابل حمل تی اس سی

چاپگر های قابل حمل همان طور که از نام آن ها پیداست پرینتر هایی هستند که در ابعاد کوچکی تولید شده و به بازار معرفی شده اند. از این سری پرینتر های تی اس سی معمولا می توان در انبار، خرده فروشی ها،برچسب های محصولات مختلف و همچنین مراکز درمانی نیز استفاده کرد. از ویژگی های پرینتر های قابل حمل تی اس سی می توان به قابلیت اتصال از طریق بلوتوث و وای فای و حداکثر عرض چاپ 104 میلیمتر نیز اشاره کرد.

پرینتر های قابل حمل تی اس سی

پرینتر های روی میز تی اس سی

چاپگر های رومیزی تی اس سی یکی از پرکاربرد ترین پرینتر هایی است که می توان از آن در محل های مختلفی استفاده نمود. از کاربرد های مختلف این سری از پرینتر های تی اس سی می توان به حمل و نقل و تدارکات، فروشگاه ها، مراکز بهداشتی و درمانی و برچسب های اقلام مختلف نیز اشاره کرد. این سری از پرینتر ها به گونه ای طراحی شده اند که دارای ابعاد کوچکی هستند و فضای زیادی را از کاربر برای استفاده از آن نمی گیرد. از دیگر ویژگی های پرینتر رومیز می توان به اتصال بی سیم، حداکثر سرعت 152 میلیمتر،4 گیگابایت کارتخوان قابل ارتقا و 8 گیگابایت SDRAM اشاره نمود.

پرینتر های صنعتی تی اس سی

چاپگر های صنعتی تی اس سی به گونه ای طراحی شده که می توان از آن برای مکان هایی که حجم کاری آن ها بسیار بالا است استفاده نمود. این سری از پرینتر های تی اس سی دارای ویژگی هایی نظیر بلوتوث و وای فای، حداکثر سرعت چاپ 254 میلیمتر بر ثانیه، 128 گیگابایت SDRAM و پورت USB اشاره کرد.

پرینتر های صنعتی تی اس سی

پرینتر های لیبل زن تی اس سی

چاپگر های لیبل زن تی اس سی برای فضاهایی که نیازمند چاپ بارکد هایی در حجم بسیار بالایی هستند، مناسب می باشد. از این پرینترها می توان معمولا در مکان هایی نظیر عوارض خودرو، سازمان های بزرگ، لیبل محصولات مختلف و مراقبت های بهداشتی نیز استفاده کرد. این سری از پرینتر های تی اس سی دارای ویژگی هایی نظیر 128 گیگابایت رم، حداکثر سرعت چاپ 245 میلیمتر بر ثانیه و نمایشگر LCD اشاره نمود.

پرینتر های RFID تی اس سی

کمپانی تی اس سی پرینتر های RFID را با طراحی بسیار زیبا و در عین در ابعاد کوچکی به بازار عرضه کرده است. این سری از پرینتر های تی اس سی دارای ویژگی هایی همچون حداکثر سرعت چاپ 203 میلیمتر در ثانیه، 128 مگابایت حافظه رم و نمایشگر LCD می باشد. همچنین این سری از پرینتر ها را می توان به صورت بی سیم استفاده نمود و از طریق بلوتوث و یا کابل اترنت از آن استفاده نمود. از کاربرد های پرینتر های RFID می توان به برچسب های استاندارد، فروشگاه ها، انبار و برچسب محصولات مختلف اشاره کرد.

پرینتر های RFID تی اس سی

پرینتر های اتوماتیک تی اس سی

پرینتر های اتوماتیک تی اس تی برای مکان هایی مانند کارخانه ها که نیازمند لیبل گذاری محصولات خود هستند بسیار مناسب می باشد. این پرینتر ها به گونه ای طراحی شده اند که با استفاده از آن می توان روزی هزار محصول را برچسب گذاری نمود. از ویژگی های پرینتر اتوماتیک تی اس سی می توان به اتصال بی سیم، سرعت چاپ 457 میلیمتر در ثانیه،512 مگابایت حافظه DDR2 و حداکثر عرض چاپ 168 میلیمتر اشاره کرد.