قیمت پرینتر اس ان بی سی (روز 03 مرداد)

مقایسه قیمت پرینتر اس ان بی سی و 37 برند دیگر

شما در حال مشاهده کالاهای گروه پرینتر اس ان بی سی هستید. جهت مقایسه قیمت پرینتر SNBC با سایر برند های چاپگر، روی نام برند مورد نظرتان کلیک نمایید.

پرسش های متداول پرینتر

انواع اس ان بی سی

کمپانی اس ان بی سی یکی از شرکت هایی است که در آسیای شرقی فعالیت می کند و توانسته با تولید پرینتر های حرارتی، پرینتر های لیبل زن، پرینتر های قابل حمل و چاپگرهای کیوسک کاربران بسیار زیادی را نسبت به خود جلب کرده است.

پرینتر حرارتی اس ان بی سی

پرینتر های حرارتی اس ان بی سی به گونه ای طراحی شده که می تواند اسناد را با سرعتی بسیار بالایی چاپ کند و کیفیت چاپ در این پرینتر 203DPI است. این سری از پرینتر های حرارتی دارای 16 مگابایت رم بوده و طول عمر آن نیز برابر با 5000 ساعت می باشد. همچنین از چاپگر حرارتی اس ان بی سی معمولا در مکان هایی مانند انبارداری، فروشگاه ها و رستوران ها مورد استفاده قرار می گیرد.

پرینتر لیبل زن اس ان بی سی

پرینتر لیبل زن اس ان بی سی

چاپگر لیبل زن اس ان بی سی با روش حرارت مستقیم بر چسب ها را چاپ می کند و دارای وضوح چاپ 203DPI می باشد. از دیگر ویژگی های پرینتر های لیبل زن می توان به حافظه 2 مگابایت، حافظه بافر 64 بایت و نمایشگر LED می باشد. از چاپگرهای لیبل زن اس ان بی سی در مراکز خرید، رستوران ها و کافه ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

پرینتر قابل حمل اس ان بی سی

چاپگر های قابل حمل SNBC دارای کیفیت بسیار بالایی در چاپ بوده و توانایی این را دارد با وضوح 203DPI رسید های مورد نظر را چاپ کند. این سری از پرینتر های کمپانی اس ان بی سی دارای حافظه رم 4 مگابایت بوده و در کنار آن 8 مگابایت حافظه فلش قرار داده شده است. باتری پرینتر های قابل حمل اس ان بی سی از طریفیت 1400 میلی آمپر برخوردار بوده و می توان آن را بین 1 تا 2 ساعت مجددا شارژ نمود. از دیگر ویژگی های این پرینتر می توان به سازگاری با سیستم عامل های Windows/CE/Mobile/Android/IOS اشاره کرد. از پرینتر های قابل حمل کمپانی اس ان بی سی می توان در انبارها، خرده فروشی ها و لجستیک استفاده نمود.

پرینتر کیوسک اس ان بی سی

پرینتر کیوسک اس ان بی سی

چاپگر های کیوسک اس ان بی سی دارای سری های مختلفی هستند و هر کدام از ان در مکان های مختلفی کاربرد های متفاوتی دارند. اما به طور کلی از پرینتر های کیوسک SNBC می توان در دستگاه های ATM و کیوسک های اطلاعات نیز استفاده کرد. چاپگر های کیوسک اس ان بی سی دارای وضوح چاپ 203DPI بوده و از حافظه 4 مگابایت نیز برخوردار می باشد.