قیمت پرینتر هایتی (روز 31 فروردین)

مقایسه قیمت پرینتر هایتی و 34 برند دیگر

شما در حال مشاهده کالاهای گروه پرینتر هایتی هستید. جهت مقایسه قیمت پرینتر HiTi با سایر برند های چاپگر، روی نام برند مورد نظرتان کلیک نمایید.

پرسش های متداول پرینتر

انواع پرینتر هایتی

کمپانی هایتی جزو برند هایی است که توانسته با تولید پرینتر های عکاسی حرفه ای، به عنوان یکی از رقبای اصلی برای دیگر شرکت ها در بازار ماشین های اداری شناخته شود. این شرکت پرینتر های عکاسی صنعتی، پرینتر های عکاسی تجاری و پرینتر کارت ها را در سری های مختلفی معرفی نموده که در ادامه به بررسی کامل آن ها می پردازیم.

پرینتر عکاسی صنعتی هایتی

پرینتر های عکاسی صنعتی هایتی به گوه ای طراحی شده اند که از آن برای چاپ عکس ها و بنر ها در ابعاد بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد. چاپگر های عکاسی صنعتی هایتی توانایی چاپ عکس ها را با کیفیتی معادل با 300dpi دارا بوده و عکس ها را در اندازه ای معادل با 152 میلیمتر می توانند چاپ کنند. از دیگر ویژگی های پرینتر های عکاسی صنعتی هایتی می توان به اتصال بی سیم آن اشاره نمود. زیرا این امکان را به کاربر می دهد که به راحتی که از طریق وای فای به این پرینتر متصل شود.

پرینتر چاپ عکس هایتی

پرینتر عکاسی تجاری هایتی

پرینتر عکاسی تجاری هایتی معمولا در آتلیه ها مورد استفاده قرار می گیرد. البته گفتنی است که این محصول برای افرادی که به صورت تخصصی عکس ها را چاپ می کنند نیز بسیار کاربرد دارد. چاپگر عکاسی تجاری هایتی توانایی چاپ تصاویر را با کیفیتی معادل با 300dpi دارد. این پرینتر امکان اتصال از طریق وای فای را برای کاربر فراهم نموده و همچنین با سیستم عامل Windows 7 به بالا، mac OS و iOS 8.4.1 نیز سازگار می باشد.

پرینتر کارت هایتی

پرینتر کارت هایتی به گونه ای طراحی شده که می توان با استفاده از آن کارت های شناسایی، کارت بانکی، کارت های هتل و کارت های شهربازی را طراحی نمود. این پرینتر ها دارای کیفیت چاپ برابر با 300dpi بوده و سرعت چاپ آن ها در مد YMCKO معادل با 21 ثانیه بوده و در چاپ سیاه و سفید 4.5 ثانیه می باشد. چاپگر کارت هایتی می تواند کارت ها را در ابعادی معادل با 53.98*85.6 میلیمتر چاپ کند و از یک حافظه 68 مگابایت و حافظه فلش 8 مگابایت نیز برخوردار می باشد.

پرینتر کارت هایتی

پرینتر چاپ عکس هایتی

پرینتر چاپ عکس هایتی در مقایسه با پرینتر های صنعتی و تجاری هایتی معمولا بیشتر برای کاربران عادی تولید شده و شما می توانید با خرید این سری از پرینتر های هایتی به راحتی عکس های مورد نظر خودتان را چاپ کنید. چاپگر عکس هایتی دارای کیفیت 300dpi بوده و به صورت بی سیم نیز از این پرینتر ها می توان استفاده کرد. پرینتر های چاپ عکس با سیستم عامل Windows 7 به بالا و macOS نیز سازگار می باشد.