قیمت پرینتر هانیول (روز 31 فروردین)

مقایسه قیمت پرینتر هانیول و 34 برند دیگر

شما در حال مشاهده کالاهای گروه پرینتر هانیول هستید. جهت مقایسه قیمت پرینتر Honeywell با سایر برند های چاپگر، روی نام برند مورد نظرتان کلیک نمایید.

پرسش های متداول پرینتر

انواع پرینتر های های هانیول

کمپانی هانیول جزو شرکت هایی است که توانسته با تولید پرینتر های مختلف در بازار رقابت بسیار نزدیکی نسبت به رقبای دیگر خود داشته باشد. این شرکت با تولید پرینتر های صنعتی، پرینتر های حرارتی رومیزی و پرینتر های قابل حمل نظر مثبت کاربران زیادی را نسبت به خود جلب کرده است.

پرینتر های صنعتی هانیول

پرینتر های صنعتی هانیول از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و در ابعاد های مختلفی به بازار عرضه شده است. این سری از پرینتر های کمپانی هانیول توانایی این را دارد با سرعت 100 میلیمتر بر ثانیه تصاویر و اسناد مورد نظر را چاپ نماید. چاپگر های صنعتی هانیول با استفاده از حرارت اسناد را چاپ می کنند و همچنین برای چاپ تصاویر از فرمت های BMP ،GIF ،PCX و PNG نیز پشتیبانی می کند. از ویژگی های دیگر این چاپگر ها می توان به حافظه 512 مگابایت و اتصال بی سیم نیز اشاره کرد. از پرینتر های صنعتی هانیول برای چاپ در تیراژ های بسیار بالا مورد استفاده قرار می گیرد از پرینتر های صنعتی هانیول بیشتر در کارخانه ها و سازمان های بسیار بزرگ کاربرد بسیار زیادی دارد.

پرینتر های قابل حمل هانیول

پرینتر های قابل حمل هانیول

چاپگر های قابل حمل هانیول همان طور که از نام ان ها پیداست می توان به راحتی آن را حمل کرد و معمولا در محیط هایی مانند انبارها، لجستیک و فروشگاه ها و غیره نیز کاربرد دارد. سرعت چاپ این سری از پرینتر های قابل حمل هانیول معادل با 25 تا 125 میلی ثانیه می باشد. پرینتر های قابل هانیول دارای گواهی IP54 بوده و همین موضوع سبب شده این چاپگر ها در برابر آب و همچنین گرد و خاک مقاومت خوبی از خود نشان دهند. از دیگر ویژگی هایی که کمپانی هانیول برای پرینت های قابل حمل در نظر گرفته، می توان به بلوتوث 5.0 نیز اشاره کرد. پرینتر های قابل حمل هانیول از کیفیت بسیار بالای 230DPI برخوردار بوده و می تواند فیش ها را با کیفیت بالا چاپ کند. چاپگر های قابل حمل هانیول با طراحی بسیار زیبا و همچنین ابعاد کوچکی طراحی شده و به بازار ماشین های ادرای معرفی شده است.

پرینتر های حرارتی رومیزی هانیول

پرینتر های حرارتی رومیزی هانیول به دلیل ابعاد کوچکی که دارند معمولا در فروشگاه ها، کافه و رستوران ها و مراکز خرید بزرگ نیز مورد استفاده قرار می گیرد. چاپگر های رومیزی هانیول از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و می تواند رسید ها را با وضوح بسیار بالایی چاپ کند. همچنین این سری از چاپگر های کمپانی هانیول دارای قابلیت اتصال از طریق بلوتوث و وای فای بوده و از حافظه 128 مگابایت نیز بهره مند می باشد. پرینتر های حرارتی رومیزی هانیول از سرعتی معادل با 127 میلیمتر بر ثانیه برخوردار بوده و یکی از انتخاب های بسیار مناسب برای فروشگاه های است که حجم مشتریان آن ها زیاد بوده، می باشد.