قیمت پرینتر کامپو پرینت (روز 23 تیر)

مقایسه قیمت پرینتر کامپو پرینت و 37 برند دیگر

شما در حال مشاهده کالاهای گروه پرینتر کامپو پرینت هستید. جهت مقایسه قیمت پرینتر Compuprint با سایر برند های چاپگر، روی نام برند مورد نظرتان کلیک نمایید.
پرینتر چاپ چک کامپو پرینت SP40
22,900,000 تومان
1 فروشگاه
1 پرینتر کامپو پرینت

پرسش های متداول پرینتر

انواع پرینتر کامپو پرینت

کمپانی کامپو پرینت جزو شرکت هایی است که در سال های گذشته با تولید پرینتر های چاپ چک توانسته کاربران بسیار زیادی را جذب خود کند. از این رو این کمپانی با پرینتر های چاپ چک بیشتر شناخته می شود. اما پس از تولید این سری از پرینتر ها کمپانی کامپو پرینت، چاپگر های دیگری نظیر پرینت های حرارتی، پرینتر های کیسوک و پرینتر های قابل حمل را به بازار معرفی نمود.

پرینتر چاپ چک کامپو پرینت

پرینتر های چاپ چک کامپو پرینتر یکی از بهترین پرینتر های بازار برای مصارف بانکی بوده و از سرعتی معادل با 660 میلیمتر بر ثانیه برخوردار بوده و از یک حافظه با ظرفیت 256 کیلوبایت نیز برخوردار می باشد. پرینتر هد چاپگر چاپ چک کامپو پرینت دارای 24 پین بوده و سطح نویز آن نیز برابر با 52dB است. پرینتر های چاپ چک کامپو پرینت از طریق USB3.0 به کامپیوتر متصل می شود و قابلیت اتصال از طریق کابل Ethernet 10/100 را دارا می باشد.

پرینتر حرارتی کامپو پرینت

پرینتر حرارتی کامپو پرینت

پرینتر های حرارتی کامپو پرینت به گونه ای طراحی شده که می توان به راحتی از آن در فروشگاه ها، کافه ها و رستوران ها استفاده کرد و یکی از انتخاب بسیار مناسب برای خرید پرینتر حرارتی در میان دیگر کمپانی ها می باشد. سرعت پرینتر های حرارتی کامپو پرینتر معادل با 300 میلیمتر بر ثانیه بوده و دارای 4 مگابایت حافظه بافر بوده و از قابلیت چاپ بارکد در اندازه های مختلف برخوردار است. همچنین چاپگر های حرارتی کامپو پرینت از سطح نویز 38dB بهره مند می باشند.

پرینتر کیوسک کامپو پرینت

پرینتر کیوسک کامپو پرینت یکی از محصولات پر طرفدار این کمپانی بوده که از آن در بیشتر مراکز خرید، بانک ها و فروشگاه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. پرینتر های کیوسک کامپو پرینت دارای 2 گیگابایت حافظه رم از نوع DDR3 بوده و از پردازنده Intel Based برخوردار می باشد. از دیگر ویژگی های پرینتر کیوسک کامپو پرینت می توان به سازگاری با سیستم عامل Windows و ios اشاره کرد.

پرینتر کیوسک کامپو پرینت

پرینتر قابل حمل کامپو پرینتر

پرینتر های قابل حمل کامپو پرینت در انبارها و لجستیک بسیار پر کاربرد بوده و در برخی از رستوران ها وکافه های مختلف گارسون ها برای ثبت سفارش از پرینتر های قابل حمل کامپو پرینت استفاده می کنند. پرینتر های قابل حمل کامپو پرینت از سرعتی معادل با 70 میلیمتر بر ثانیه برخوردار بوده و حافظه فلش آن نیز برابر با 16 مگابایت می باشد. همچنین یکی از ویژگی های دیگری که پرینتر های قابل حمل کامپو پرینت را از سایر محصولات این کمپانی متمایز می کند، اتصال پرینتر قابل حمل کامپو پرینت به بلوتوث بوده و همچنین از یک باتری با ظرفیت 1500 میلی آمپر است.