قیمت پرینتر گلوبالیس (روز 31 فروردین)

مقایسه قیمت پرینتر گلوبالیس و 34 برند دیگر

شما در حال مشاهده کالاهای گروه پرینتر گلوبالیس هستید. جهت مقایسه قیمت پرینتر Globalis با سایر برند های چاپگر، روی نام برند مورد نظرتان کلیک نمایید.

پرسش های متداول پرینتر

انواع پرینتر گلوبالیس

پرینتر های گلوبالیس در مدل های مختلفی به بازار عرضه شده و به همین دلیل این کمپانی به عنوان یکی از شرکت های بزرگ در زمینه تولید پرینتر هایی مانند چاپ چک و پرینتر های چاپ کارت و غیره نیز شناخته می شود.

پرینتر های چاپ چک گلوبالیس

پرینتر های چاپ چک گلوبالیس به گونه ای طراحی شده که می توان از آن در بانک ها برای صدور چک و همچنین در برخی از داروخانه ها که هنوز فرآیند آن ها سیستمی نشده استفاده کرد. این پرینتر قابلیت این را دارد چک ها را با کیفیتی معادل با 360 dpi چاپ کند و این پرینتر دارای حافظه 16 مگابایتی بوده و بافر آن 64 کیلوبایت می باشد. از دیگر ویژگی های این پرینتر می توان به عمر هد که معادل با 400 میلیون کاراکتر بوده اشاره کرد.

پرینتر های چاپ چک گلوبالیس

پرینتر های حرارتی گلوبالیس 

پرینتر های حرارتی گلوبالیس بیشتر در فروشگاه ها، کافه و رستوران ها مورد استفاده قرار می گیرد. کمپانی گلوبالیس برای پرینتر های حرارتی خود سرعتی معادل با 150 میلیمتر بر ثانیه را در نظر گرفته و از کیفیتی معادل با 300dpi برخوردار می باشد. پرینتر حرارتی گلوبایس از حافظه رم و حافظه فلش 256 مگابایت بهره برده و قابلیت اتصال بی سیم نیز از دیگر ویژگی های این پرینتر می باشد.

پرینتر های لیزری گلوبالیس

پرینتر های لیزری گلو بایس از کیفیتی معادل با 300dpi برخوردار بوده و سرعت چاپ این پرینتر 52 صفحه در دقیقه بوده و از یک حافظه رم با ظرفیت 1024 مگابایت و حافظه فلش 24 مگابایت بهره مند می باشد. پرینتر لیزری گلوبایس توانایی اتصال بی سیم را نیز دارا می باشد. 

پرینتر های چاپ کارت گلوبالیس 

پرینتر چاپ کارت گلوبالیس به گونه ای طراحی شده که با استفاده از آن می توان کارت های شناسایی، کارت های هتل، کارت های بانکی و غیره را چاپ کند. این پرینتر از کیفیت چاپ معادل با 300dpi برخوردار بوده و از یک پردازنده AM3352 با فرکانس کاری 600 مگاهرتز بهره مند است.