قیمت پرینتر تالیسان (روز 31 فروردین)

مقایسه قیمت پرینتر تالیسان و 34 برند دیگر

شما در حال مشاهده کالاهای گروه پرینتر تالیسان هستید. جهت مقایسه قیمت پرینتر TallySun با سایر برند های چاپگر، روی نام برند مورد نظرتان کلیک نمایید.

پرسش های متداول پرینتر

انواع پرینتر تالیسان

کمپانی تالیسان یکی دیگر از شرکت های ایرانی است که در زمینه تولید پرینتر فعالیت می کند و توانسته با تولید پرینتر های چاپ چک، پرینتر سوزنی، پرینتر قابل حمل و پرینتر لیبل زن مشتریان زیادی را جذب پرینتر های خود کند. از این رو اگر شما هم جزو افرادی هستید که به دنبال خرید پرینتر های تالیسان هستید می توانید با مطالعه مشخصات هر سری از پرینتر هاف محصول مورد نظر خودتان را خریداری کنید.

پرینتر چاپ چک تالیسان

پرینتر چاپ چک تالیسانه یکی از محصولاتی است که برای مصارف بانکی بسیار پرکاربرد بوده و از کیفیت بسیار بالایی نیز بهره مند می باشد. از کاربرد های دیگر پرینتر های چاپ چک می توان به چاپ شناسنامه و دفترچه، فیش های بانکی، داروخانه ها برای چاپ نسخه و چاپ فاکتور نیز اشاره کرد. چاپگر های چاپ چک تالیسان توانایی این را دارند با سرعتی بسیار بالایی کار کند. همچنین تکنولوژی چاپ آن سوزنی بوده و از کیفیت چاپی برابر با 360Dpi بهره مند می باشد. ضخامت قسمت ورودی آن معادل با 2 میلیمتر بوده و قابلیت این را دارد 36000 برگ را در ماه چاپ کند. عمر پرینت هد آن نیز برابر با 400 میلیون کاراکتر بوده و دارای پورت های شبکه (LAN) و USB نیز می باشد. همچنین پرینتر چاپ چک تالیسان با سیستم عامل های ویندوز 7،8، 10 و ویستا سازگار است.

پرینتر سوزنی تالیسان

پرینتر سوزنی تالیسان

پرینتر های سوزنی تالیسان یکی از پرینتر های قدیمی در بازار به شمار می رود. اما با وجو پرینتر های حرارتی ممکن است در برخی مکان ها از پرینتر های سوزنی تالیسان استفاده شود. بیشترین کاربرد پرینتر های تالیسان در ترازو و باسکول، هایپر مارکت ها و برخی داروخانه ها می باشد. از ویژگی های مهم پرینتر های سوزنی می توان به تکنولوژی چاپ سوزنی، سرعت چاپ 375 کاراکتر در ثانیه و کیفیت چاپ 360dpi می باشد. پرینتر سوزنی تالیسان از 24 پین بهره مند بوده و توانایی این را دارد 6000 برگ را در ماه چاپ کند. عمر پرینت هد پرینتر سوزنی تالیسان معادل با 400 میلیون کاراکتر بوده و از پورت های USB و پارالل بهره مند می باشد.

پرینتر قابل حمل همراه تالیسان

پرینتر قابل حمل تالیسان امروزه در بسیاری از مشاغل مختلف کاربرد دارد و می توان از آن در انبار ها، لجستیک، فروشگاه‌های زنجیره‌ای، هایپر مارکت ها و پخش و توزیع گرم استفاده کرد. تکنولوژی چاپ پرینتر های قابل حمل حرارتی بوده و سرعت چاپ آن نیز معادل با 76 میلیمتر در ثانیه است. از دیگر ویژگی های مهم پرینتر های قابل حمل تالیسان می توان به دقت چاپ 360dp، عرض چاپ 72 میلیمتر، عرض رول معادل با 80 میلیمتر و حافظه فلش 40 مگابایت اشاره کرد. از سنسور های مورد استفاده در این پرینتر ها می توان به Low battery, end of paper, paper gate اشاره کرد. یکی از قابلیت هایی که این پرینتر را از سایر چاپگر های دیگر متمایز می کند می توان به باتری 3 سلولی و امکان اتصال به بلوتوث اشاره کرد.

پرینتر لیبل زن تالیسان

پرینتر لیبل زن تالیسان

پرینتر های لیبل زن تالسان امروزه بسیار پرکاربرد بوده و از آن می توان در آزمایشگاه، جواهر فروشی، حمل و نقل کالا، داروخانه، شرکت ها و سازمان ها و فروشگاه ها استفاده کرد. پرینتر های لیبل زن تالیسان از سرعتی معادل با 102 میلیمتر بر ثانیه برخوردار بوده و عرض چاپ آن نیز 102 میلیمتر می باشد. تکنولوژی مورد استفاده در پرینتر های حرارتی به صورت مستقیم بوده و دقت چاپ آن 360dpi بوده و از قابلیت های دیگری نظیر حافظه Flash 8 مگابایت، حافظه SDRAM با ظرفیت 16 مگابایت، عرض ریبون 33-110 میلیمتر و رول کاغذ چاپگر لیبل زن تالیسان 25-118 میلیمتر بهره مند است.