قیمت پرینتر ایکس پرینتر (روز 31 فروردین)

مقایسه قیمت پرینتر ایکس پرینتر و 34 برند دیگر

شما در حال مشاهده کالاهای گروه پرینتر ایکس پرینتر هستید. جهت مقایسه قیمت پرینتر Xprinter با سایر برند های چاپگر، روی نام برند مورد نظرتان کلیک نمایید.

پرسش های متداول پرینتر

انواع پرینتر ایکس پرینتر

کمپانی ایکس پرینتر جزو شرکت هایی است که توانسته با تولید پرینتر های حرارتی، پرینتر های لیبل زن، پرینتر های قابل هم و پرینتر های خانگی نظر کاربران بسیار زیادی را به خود جلب کند. از این رو در ادامه به بررسی کامل هر کدام از پرینتر ها پرداختیم تا شما بتوانید محصول مورد نظر خودتان را با آگاهی کامل خریداری کنید.

پرینتر حرارتی ایکس پرینتر 

پرینتر های حرارتی ایکس پرینتر به گونه ای طراحی شده اند که می توان از آن در فروشگاه ها، کافه ها و رستوران های مختلف استفاده نمود. چاپگر حراراتی ایکس پرینتر از سرعت بسیار بالایی برخوردار بوده و سرعت چاپ آن معادل با 300 میلیمتر بر ثانیه بوده و همچنین دارای حافظه فلش با ظرفیت 256 کیلوبایت می باشد. این سری از پرینتر های ایکس پرینتر توانایی این را دارد تا 150 کیلومتر عمر کند. 

پرینتر حرارتی ایکس پرینتر

پرینتر لیبل زن ایکس پرینتر 

پرینتر های لیبل زن ایکس پرینتر بیشتر در محیط هایی که حجم کاری آن ها بسیار بالا بوده مورد استفاده قرار می گیرد و کیفیت چاپ پرینتر های لیبل زن ایکس پرینتر معادل با 203DPI بوده و سرعت آن نیز برابر با 127 میلیمتر در ثانیه است. حافظه رم پرینتر لیبل زن 4 گیگابایت بوده و عمر هد پرینتر لیبل زن ایکس پرینتر 50 کیلومتر نیز می باشد. 

پرینتر قابل حمل ایکس پرینتر

پرینتر قابل حمل ایکس پرینتر در طرح ها و همچنین مدل های مختلفی به بازار عرضه شده است. این پرینتر ها بیشتر در انبار ها و همچنین لجستیک کاربرد بسیار زیادی دارد. چاپگر قابل حمل ایکس پرینتر دارای ویژگی هایی نظیر سرعت معادل با 70 میلیتر بر ثانیه، حافظه فلش 4 کیلوبایت، عمر هد 50 کیلومتر با و باتری با ظرفیت 2600 میلی آمپر می باشد. همچنین پرینتر قابل حمل ایکس پرینتر با سیستم عامل های اندروید، ios، ویندوز و لینوکس سازگار است.

پرینتر خانگی ایکس پرینتر

پرینتر خانگی ایکس پرینتر

پرینتر های خانگی ایکس پرینتر با طراحی بسیار زیبایی تولید شده اند. این پرینتر ها متناسب با نیاز های یک فرد در خانه ساخته شده است. در واقع افراد می توانند با تهیه پرینترهای خانگی ایکس پرینتر اسناد و تصاویر مورد نظر را به راحتی چاپ کنند. چاپگر خانگی ایکس پرینتر از کیفیت 203DPI برخوردار بوده و حداکثر عرض چاپ در این پرینتر ها معادل با 216 میلیمتر بوده و حداکثر طول چاپ آن نیز 762 میلیمتر است. پرینتر خانگی ایکس پرینتر دارای پردازنده 32 بیتی بوده و از یک حافظه رم با ظرفیت 8 مگابایت برخوردار می باشد.