قیمت پرینتر ریکو (روز 31 فروردین)

مقایسه قیمت پرینتر ریکو و 34 برند دیگر

شما در حال مشاهده کالاهای گروه پرینتر ریکو هستید. جهت مقایسه قیمت پرینتر Ricoh با سایر برند های چاپگر، روی نام برند مورد نظرتان کلیک نمایید.
22 پرینتر ریکو

پرسش های متداول پرینتر

انواع پرینتر ریکو

شرکت ریکو یکی از کمپانی هایی است که به طور تخصصی به تولید پرینتر های لیزری پرداخته و توانسته پرینتر های چندکاره و همچنین پرینتر هایی که برای چاپ متن و یا اشکال بر روی پوشاک مورد استفاده قرار می گیرد را تولید کند.

پرینتر چند کاره ریکو

پرینتر چند کاره ریکو دارای ابعاد بسیار بزرگی بوده و معمولا در اداراتی مورد استفاده قرار می گیرد که حجم کاری آن ها بسیار بالا می باشد. این پرینتر ها توانایی پرینت، کپی و فکس را دارا بوده و با اتصال ابری و این امکان را به کاربران می دهند که از طریق اینترنت در هر مکانی که قرار دارند به این پرینتر متصل شده و از امکانات آن استفاده نمایند. پرینتر های چندکاره ریکو دارای سرعت و کیفیت بسیار بالایی در چاپ بوده و به همین دلیل یکی از محصولات پر فروش این کمپانی می باشد.

پرینتر چاپ پوشاک ریکو

پرینتر چاپ پوشاک ریکو

پرینتر چاپ پوشاک ریکو توانایی این را دارد تصاویر و یا متن ها را با کیفیتی معادل با dpi 600*600 چاپ کند. این پرینتر دارای دو سینی در ابعاد A5 و A4 بوده و جنس پارچه ای که می تواند بر روی آن کار چاپ را انجام دهد 50 تا 100 پنبه می باشد. پرینتر چاپ پوشاک ریکو برای تولیدی های لباس بسیار مناسب بوده و این پرینتر برای چاپ بر روی پوشاک از جوهر استفاده می کند.