قیمت پرینتر وینپال (روز 09 اسفند)

مقایسه قیمت پرینتر وینپال و 38 برند دیگر

پرسش های متداول پرینتر

انواع پرینتر وینپال

پرینتر های وینپال دارای کیفیت بسیار بالایی بوده و در 3 سری مختلف به بازار عرضه شده است. پرینتر حرارتی، پرینتر لیبل زن و پرینتر قابل حمل جزو محصولات پر فروش این شرکت می باشد که در ادامه به بررسی کامل آنها می پردازیم.

پرینتر حرارتی وینپال

پرینتر حرارتی وینپال به گونه ای طراحی شده که می توان از آن در فروشگاه ها و رستوران و کافه های مختلف از آن استفاده نمود. این پرینتر ها به روش حرارت مستقیم رسید های مورد نظر را چاپ می کند. غرض چاپگر حرارتی وینپال معادل با 80 میلیمتر بوده و سرعت آن نیز برابر با 300 میلیمتر بر ثانیه می باشد. بافر ورودی پرینتر حرارتی وینپال 2048 کیلو بایت بوده و حافظه فلش آن نیز از ظرفیت 256 هزار بایت برخوردار می باشد.

پرینتر حرارتی وینپال

پرینتر لیبل زن وینپال

پرینتر های لیبل زن وینپال دارای کیفیت 203DPI بوده و عرض چاپ آن نیز 48 میلیمتر می باشد. سرعت چاپ پرینتر لیبل زن وینپال بین 50 تا 101 میلیمتر بر ثانیه قرار دارد و از طریق بلوتوث نیز می توان به ای پرینتر ها متصل شد. از دیگر ویژگی های این پرینتر می توان به حافظه فلش 576 کیلوبایت و عرض چاپ حداکثر 48 میلیمتر نیز اشاره نمود. همچنین کمپانی وینپال توصیه نموده از این پرینتر ها در دمای 0 تا 45 سانتیگراد نگهداری شود.

پرینتر قابل حمل وینپال

پرینتر های قابل حمل وینپال که امروزه در بیشتر کسب و کار ها مورد استفاده قرار می گیرد، یکی از پرکاربرد ترین پرینتر های این کمپانی چینی می باشد. پرینتر های قابل حمل وینپال دارای کیفیتی معادل با 203DPI بوده و سرعت چاپ آن نیز بین 50 تا 101 میلیمتر بر ثانیه نیز قرار دارد. عرض چاپ این پرینتر ها 48 میلیمتری بوده و از یک حافظه 576 کیلوبایت نیز برخوردار می باشند. یکی از ویژگی هایی که سبب شده این پرینتر در میان دیگر محصولات کمپانی وینپال پرکاربرد تر باشد، اتصال آن به بلوتوث و همچنین امکان حمل آن می باشد. از این رو می توان از پرینتر های قابل حمل وینپال در انبارها، لجستیک و سفارش گیری در کافه و رستوران ها استفاده کرد.