قیمت پرینتر گودکس (روز 31 فروردین)

مقایسه قیمت پرینتر گودکس و 34 برند دیگر

شما در حال مشاهده کالاهای گروه پرینتر گودکس هستید. جهت مقایسه قیمت پرینتر GODEX با سایر برند های چاپگر، روی نام برند مورد نظرتان کلیک نمایید.

پرسش های متداول پرینتر

انواع پرینتر گودکس

کمپانی گودکس جزو شرکت هایی است که در زمینه تولید پرینتر های رومیزی و پرینتر های صنعتی بسیار مطرح بوده و توانسته نظر مثبت کاربران زیادی را نسبت به خود جلب کند.

پرینتر های رومیزی گودکس

چاپگر های رومیز گودکس به گونه ای طراحی شده که می توان در 3 سری مختلف با توجه به نیاز خود آن را خریداری کنید. از این رو در ادامه به بررسی کامل هر کدام از این چاپگر ها می پردازیم تا شما بتوانید محصول مورد نیازتان را با خیال آسوده تهیه کنید.

پرینتر رومیزی سری RT گودکس

چاپگر های رومیزی سری RT گودکس دارای ابعاد کوچکی هستند و به همین دلیل می توان از آن به راحتی در هر مکانی استفاده کرد. این پرینتر ها دارای قابلیت بی سیم بوده و می توان از طریق بلوتوث نیز به آن متصل شد. از ویژگی های دیگری که کمپانی گودکس برای این چاپگر ها در نظر گرفته می توان به وضوح 203 اینچ، سرعت چاپ 127 میلیمتر بر ثانیه و سنسور انتقالی ثابت و سنسور بازتابی اشاره کرد.

پرینتر رومیزی سری G گودکس

چاپگر های سری G گودکس از نظر کارکرد مشابه سری RT گودکس بوده، اما با ویژگی های متفاوتی به بازار عرضه شده است. پرینتر های رومیزی سری G گودکس دارای 16 مگابایت رم بوده و سرعت چاپ این پرینتر معادل با 177 میلیمتر بر ثانیه می باشد. از این سری می توان در فروشگاه ها و همچنین رستوران ها استفاده نمود.

پرینتر های رومیزی گودکس

پرینتر رومیز سری DT گودکس

چاپگر رومیزی سری DT گودکس از ابعاد کوچک تری نسبت به دو سری قبلی برخوردار می باشد. از ویژگی های این سری از پرینتر های گودکس می توان به سرعت چاپ 177 میلیمتر بر ثانیه، حافظه رم 4 مگابایت، عرض چاپ 108 میلیمتر و سنسور بازتابی قابل تنظیم نیز اشاره کرد.

پرینترهای صنعتی گودکس

پرینتر های صنعتی گودکس به گونه ای طراحی شده اند که می توان از آن برای محیط های صنعتی استفاده کرد. کمپانی گودکس در 3 سری مختلف به بازار عرضه شده و در ادامه به بررسی کامل هر کدام می پردازیم.

پرینتر صنعتی سری 4 اینچی گودکس

پرینتر های صنعتی سری 4 اینچی گودکس برای محیط هایی که حجم کاری آن ها متوسط بوده پیشنهاد می شود. این سری از پرینتر های گودکس توانایی این را دارند اطلاعات مورد نظر را با سرعتی معادل با 127 میلیمتر بر ثانیه چاپ کنند. از ویژگی های دیگر این سری از پرینتر ها می توان به سنسور بازتابی قابل تنظیم و سنسور انتقال دهنده، عرض چاپ 104 میلیمتر، حافظه 8 مگابایت و وضوح 300 اینچ اشاره کرد.

پرینترهای صنعتی گودکس

پرینتر صنعتی سری 6 اینچی گودکس

کمپانی گودکس این سری از پرینتر ها را به گونه ای طراحی نموده که می توان از آن در فروشگاه ها، لجستیک و مراقبت های بهداشتی نیز استفاده نمود. از ویژگی های این سری از پرینتر های گودکس می توان به سرعت چاپ 177 میلیمتر بر ثانیه، وضوح چاپ 300 اینچ، حافظه 32 مگابایت و پردازنده RISC اشاره کرد.

پرینتر صنعتی سری 8 اینچی گودکس

چاپگر های صنعتی سری 8 اینچی گودکس را می توان برای فروشگاه ها، لجستیک، چاپ مشخصات فنی محصولات، مراکز بهداشتی و همچنین کارخانه ها استفاده کرد. از قابلیت های این سری از پرینتر های گودکس می توان به وضوح چاپ 300 اینچ، عرض چاپ 8.64 اینچ، حافظه فلش 128 مگابایت و سنسور بازتابی قابل تنظیم و سنسور انتقال قابل تنظیم اشاره نمود.